Enjektör Temizleyici Kullanan

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar aramız da enjektör temizleyici kullanan var mı? benzinli araçlar için olanından.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
würth kullandım abi baya etkisi var ama 200 km kadar benzinde kullanman lazım...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
würth kullandım abi baya etkisi var ama 200 km kadar benzinde kullanman lazım...

Netten biraz baktım faydalı filan diyorlar ama bilemiyorum. Malum araç LPG li bende bu üründen alıp en az yarım depo benzin ile kullanmayı düşünüyorum ama ne kadar fayda eder? işte onu bilmiyorum. Enjeksiyon da tıkanma olabilir gibi geliyor bana çünkü araç benzin de mala dönüyor gitmiyor. Sanırım tıkalı.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben vectraya attım bizim yüksek devirde kullandım araç rahatlaya geldi :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Daha önceleri çok Würth kullandım ama en son çok methedilen Tunap ın katkısından ekledim.Bariz fark göremedim zaten 1.6 motor ve 1.5 ton arabanın kendisi olunca fazla bir performans beklentim yok.Maksat enjektörler temiz kalsın zaten çoğunlukla lpg de çalışıyor benzinde iken temizler herhalde ... :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi işteyim firewall takılıyor hepsiburada :D
ama würth'ten başka koymadım kullanmadım kullanmam da.
25 tl bulmuştum ben istanbulda üsküdarda çalıstığım yerin orda :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Değerli yorumlarınız ve katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim arkadaşlar demek ki buna benzer ürünler araca fayda sağlıyor. Anladığım o.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi benim arabadada vardı o mallık benzine geçince hele düşük devirlerde sanki arabayı bağlamışsın gibi gitmiyordu aldım whurtten çeyrek depo bindim benzinde hiçbir işe yaramadı piskolojik bir etki bile olmadı :)

Sonra birdaha aldım bu kez yarım depo benzin aldım çevre yolunda 5 e hiç atmadım 5000 devir civarında o benzini bitirdim arabaya bişiler oldu sonra sesi bile değişti o sorun gitti yani alt devirlerde uçak yakıtıda koysan bir fayda sağlamıyor sanırım ben bu şekilde fayda gördüm genel olarakta 3000 deviri çok nadir geçen biri olduğum için kurum dediler enjektör dediler şu dediler bu dediler çözdüm sorunu.