Enkaz devraldım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sonucu çok merak ediyorum :D
Ben daha fazla merak ediyorum :D. Bu yola çıktık bir kere. Şimdilik geri dönmek yok. Bu türden bir aracı toplamak gerçekten çok zor. Tanıdıklar amerikan alsaydın keşke diyorlar ama ben zoru seviyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi yarın akşamüstü müsaitsen uğrayalım?
Yarın Karabağlar tarafına gitme durumu var. Ustadan haber gelirse ön takım için kollar sıvanacak. 0532 696 97 57 nolu telefondan haberleşelim.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhammet ilgin için sağol. Hafta sonu Ankara'ya geleceğim. Zamanım çok kısıtlı olacak ama fırsat bulursam Mustafa'ya bir uğrayacağım. Mustafa'nın bu konudaki yeteneğini bilirim.

Rica ederim abi ne demek Mustafa usta da hoş sohbet canayakın bi insan sen arabayı Ank ya getirdiğin zaman orjinalinin birebir aynısını yapar bence bu arada Ankara gelince haber verde abi tanışalım görüşelim sende Ankara grubundan sayılırsın zaten :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Rica ederim abi ne demek Mustafa usta da hoş sohbet canayakın bi insan sen arabayı Ank ya getirdiğin zaman orjinalinin birebir aynısını yapar bence bu arada Ankara gelince haber verde abi tanışalım görüşelim sende Ankara grubundan sayılırsın zaten :)
50 senelik ömrümün 43 senesi Ankara'da geçti. Ankara benden vazgeçse bile ben Ankara'dan vazgeçemem. Ankara'daki kurulu düzenim halen duruyor. Pazar günü kooperatif toplantısı var. Toplantıdan hemen sonra yola çıkacağım. Cumartesi kızımın doktor kontrolleri, bir iki akraba ziyareti var. Ben ne zaman vakit bulursam her zaman ikinci adresim olan sanayilerde soluğu alırım. Benim de hobim bu.:D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi biz zor olanla uğraşyoruz,sen neredeyse imkansızı zorluyorsun.Tebrik ederim seni.Kolay gelsin

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş ağbi güzel bir tercih yapmışssın
Ben küçükken komşumuzda varda ne havalı duruyordu

Biraz elden geçirdinmi süper olur yine

Yüce Mevlam Kazasız Belasız kullanmak nasip etsin

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi biz zor olanla uğraşyoruz,sen neredeyse imkansızı zorluyorsun.Tebrik ederim seni.Kolay gelsin
Yerden göğe kadar haklısın Yavuz. İzmir'de her geçen gün çember daralıyor. Ankara'da olsam daha rahat olurdum. En azından Ankara sanayisini daha iyi tanıyorum. Şimdilik inadım inat.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Vallahi iyi olur Orhan. Öncelikle ön far ve sinyaller, arka stoplar, ön panjur lazım olacak. Eski sahibinde sol ön far komple olarak varmış. Ne olur ne olmaz yarın aradım bulamadım diyebilir. Sağ ön sinyal komple lazım. Daha sonra saç jant ve kapaklarını bulursam iyi olur. Bu gün bir arkadaştan sıfır piston, fren ana merkezi, km teli, debriyaj teli, merkez lastikleri, silindir kapak contası, defransiyel contası gibi parçaları temin ettim. Ön çamurluklarda bulunan taunus yazı ve armaları, arka bagaj kapağındaki 17 M TS yazısı eksik. Bulursan haberleşelim.

Savaş abi tam neticeyi kendim bizzat gerek Cumartesi alacağım.Malum mesai saatleri :-(( Cumartesi günü bulabildiklerimi bildiririm abi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et