Eskişehir yolundaki kaza

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne radar ne kamera nede bu tarz başka bi önlemin işe yarayacağını sanmıyorum.gerçekten yazık olmuş arkalarındaki bıraktıklarını düşündükçe.tüm opelimcilerden dileğim LÜTFEN ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMAYALIM

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ölenlerden açelya yumak benım ilk okuldan sınıf arkadaşımdı.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo_16' Alıntı:
ölenlerden açelya yumak benım ilk okuldan sınıf arkadaşımdı.
HADİYAA ZATEN ONUN DOĞUMGÜNÜYMÜŞ OGÜN GAZETEDE RESMİNİ GÖRDÜM YAZIKK

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good:

Biz buyuz maalesef.

Eray-FB' Alıntı:
Abi dediğiniz gibi zaten normalde bile trafik sakat akıyo aniden duruyo nolucağı belli olmayan bir yol.Fakat hiçbirimiz kendimizi kandırmayalım bu sitede ben iyi şöförüm ben böyle şöförüm diyen adamların %80 trafikte gazlıyo bu olay hepimizi, hepimizi derken % 80 nimizi kasdettim en fazla 10 gün durdurur 11. günü sabahı gene aynı muhabbet

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yasal sınırlar içindeysem kullanıyorum. ve 1 damla bile alkol almış olsam şehiriçi 50 km yi geçmiyorum, emniyet kemerini her daim kullanıyorum. trafikte zigzag çizmiyorum.

sence hangisi daha mantıklı, alkol mü, hız mı ?
Bu konunun açıldığı iyi olmuş, adam 0 alkol araba kullanır fakat trafikte her nedense mutasyona uğrar, denemediği şey kalmaz..

biraz sabırlı gidelim, altımızdakiler oyuncak değil.

alper_06' Alıntı:
ne radar ne kamera nede bu tarz başka bi önlemin işe yarayacağını sanmıyorum.gerçekten yazık olmuş arkalarındaki bıraktıklarını düşündükçe.tüm opelimcilerden dileğim LÜTFEN ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMAYALIM

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar usta olursan ol illaki trafikte yarışmanın sonu ölümdür. sadece kendileri ölse tamam da olan bizede oluyo.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ne radar ne kamera faydasız derken kastetmek istediğim eskişehir yolu kapanır başka bir yol bulunur burası ankara yarışcak bir sürü yol var.önemli olan bu zihniyeti değiştirmek yavaş giderim zaten azda içtim muhabbeti. kim kaza yapmak isterki bile bile

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mmükün olduğunca çevre yolunu kullanın

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
Bİr noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum.Ben hergün o yolu gidiş dönüş kullanıyorum.Ve daha bu kazadan 1 gün önce aynı yerde bir kaza daha oldu ve arabanın ön 2 tekeri yoktu gene trafik durmuştu.Sebebine gelince.Diyanetin olduğu yere gelmeden yol rampa aşağı ve millet ölümüne basıyor orda yani çok rahat 200 km görebileceğiniz bir yer o derece.Sonra o rampa bitiyor ve yol aniden düzleşiyor + yolda bozukluklar var o noktalarda ve iyi bir sürücü değilseniz maalesef hakimiyeti kaybetmeniz yüksek olası.Bunların dışında bundan daha sakat olan birşey var ki:HERGÜN KAZA BU TÜR KAZA OLMASINA RAĞMEN BELEDİYE VEYA TCK HALA ORTA REFUJLERİ KAPATMADI!!! ve bir şey olduğu zaman direk kendinizi karşı şeritte buluyorsunuz. Yazık çok üzüldüm valla bu kazaya.Radarla çözülcek bi durum değil.en fazla 2 günde bir radar konuluyor tam oraya ama nafile sebebi çok basit.Ankaranın bu kesiminde oturunlar genelde maddi durumu oldukça iyi olanlar olduğu için radara sadece para cezası gözüyle bakıyorlar ve umursamıyorlar.Son olarak şahsen ben bile o yolu kullanmaktan çekiniyorum her an karşı şeritten biri önüme fırlıycak diye....