Eurovision un Ardından!!!

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sinir krizleri geçirdim o gece...en sinir olduğum komşuların birbirlerine 12 puan vermesi.yunanistanın kıbrısıın yunanistana 12 vermsi zaten tüm bunlar süpriz değil hersene yaşanan saçmalıklarda anlamadığım şu neden bu yarışma sürekli düzenlenir bazı ülkeler arası ikili ilişkileri geliştirmek içinmi?bence kazanmayı en hakeden 3 ülke vardır.Türkiye-İngiltere-Ukrayna benim zevkime göre bu şarkılar güzeldi.ama sinir bir şarkı ile sırplar ödüllendirildi.bir başka anlayamadığım içimizdeki ermeniler.12 puan aldılar bu ülkeden.yazıklar olsun kim oy attıysa...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sinir krizleri geçirdim o gece...en sinir olduğum komşuların birbirlerine 12 puan vermesi.yunanistanın kıbrısıın yunanistana 12 vermsi zaten tüm bunlar süpriz değil hersene yaşanan saçmalıklarda anlamadığım şu neden bu yarışma sürekli düzenlenir bazı ülkeler arası ikili ilişkileri geliştirmek içinmi?bence kazanmayı en hakeden 3 ülke vardır.Türkiye-İngiltere-Ukrayna benim zevkime göre bu şarkılar güzeldi.ama sinir bir şarkı ile sırplar ödüllendirildi.bir başka anlayamadığım içimizdeki ermeniler.12 puan aldılar bu ülkeden.yazıklar olsun kim oy attıysa...

vallahi kardeş sen benden çok yaşayacaksın,düşündüklerimi kelimesi kelimesine yazmışsın sağol,herşeyi anladık tamam politik oyunlar dönüyor falanda benimde hazmedemediğim tek şey Türkiye nasıl olurda her yıl amerika başta olmak üzere bütün dünya ülkelerini Türkiye'ye karşı soykırım yalanlarıyla cephe aldırtan ermenistana 12 puanı verir,kahroldum, yuh olsun
o oyları verenlere...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence olaya böyle bakmamak gerekir.bizim için bu olayın siyasetle bi alakası yok sadece yarışma ama bizim için yunanistanın ve kıbrıs konusunda da onların ne kadar küçük insanlar olduğunu görüyorum.Açıkçası ben dinlemedim,ermenistanın şarkısını ama sırf ermeni olanlar ermeniye vermiş olabilir buda yarışmanın yarışmayla alakası olmadığını gösteriyor...

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede bu iş çığrından çıktı ne şarkıyla ne şarkıcıyla ne sahne performansıyla alakası kalmadı herkeste birbirine bir yalakalıktır gidiyor,biz niye bu organizasyona bukadar önem veriyoruz anlamadım koca dünya müzik devi ve eurovision,un kurucularından ingiltere bile dalga geçiyor sanki yıllardır son sıralarda,ayrıca malum ülkeye giden 12 puan kanıma çok dokundu:mad:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Beni ilgilendirmiyor açıkçası ...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:( :confused: :mad: :confused:

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef ülkelerin coğu birbirlerine sanki anlaşmalılar gibi puan veriyolar..coğu ülkede şarkılar bile dikkate alınmıyor bence..yıllardır yunanistan ve kıbrıs olarak gözüksede (güney kıbrısa) oy wermemize rağmen onlardan puan bile alamıyoruz.. bu bize olan düşmanlıklarının bir göstergesidir

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir çok ülke ciddiye almıyor bence artık bizde ciddiye almamalıyız.