F1 Vites nedir :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar, facebookta angaralı arkadaşlarımla kuruluştan beridir takıldığım bir vectra grubunda Vectra B1 in otomatik şanzımanına F1 diyen bir dengesize rastladık bugün, benin nazarımda zaten öğrenmeye pek yatkın olmasa da genel olarak insanların öğrenebileceğini düşündüğüm bir konuda video çektim, görüntü kalitesi bakımında biraz düşük ancak öğrenilebilir bilgiler olduğunu düşünüyorum. Bir kaç kelime argo olabilir, şimdiden kusura bakmayınız :D

http://www.youtube.com/watch?v=pKkR8kCeWYo

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam f1 gormemisse yapacak bisey yok usta, hayrina ogretin. Her triptonik f1, her sakalli dede olmaz dersiniz :D

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzah etmeyi denedim, bana DSG, PDK şanzıman falan demeye çalıştı. Vectra B1 ve bu şanzımanları yanyana getiremedim, sonra küfür etti :D

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzah etmeyi denedim, bana DSG, PDK şanzıman falan demeye çalıştı. Vectra B1 ve bu şanzımanları yanyana getiremedim, sonra küfür etti :D

Adamin karakteri az cok belli oluyor zaten :cool:

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mert sabah sabah güldürdün :) .. bu arada araban hayırlı olsun kazasız belasız kullan..

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam yeter sakin ol :D :D silecekle de aran iyi :D Valla mert sanayiye git neler neler ya,adamlar atmaktan sallamaktan bi hal,ne kullanıyorlar bende bilmiyorum :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gülmek için yaptık abi teşekkür ederim :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:47 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:41 ----------

tamam yeter sakin ol :D :D silecekle de aran iyi :D Valla mert sanayiye git neler neler ya,adamlar atmaktan sallamaktan bi hal,ne kullanıyorlar bende bilmiyorum :D

Hayalet var gibi zaten arabada, farlar otomatik yanıyo, silecek otomatik çalışıyo la dur hayt hoyt derken kendimden geçiyorum :D :D

[MENTION=61577]anjelotkral[/MENTION]
Bundan sonra F1 mert diye değiştiricem nickimi :D :D Hemen Emreünan reyize başvuruyorum :D

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
facedeki grubumuza da uye ol muhabbetın baslangıcı orda zaten vectra b ankara yaz