far altına led nasıl baglantı şekli nasıl olmalıdır

Z16XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar
far altına led takmayı düşünüyorum ama nasıl bağlıyacağımı bilmiyorum şerit ledlerden baglantı yapmayı düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar
far altına led takmayı düşünüyorum ama nasıl bağlıyacağımı bilmiyorum şerit ledlerden baglantı yapmayı düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim..

Bence bağlamayın aracı rezil edersiniz. Şerit ledler direk 12V verince çalışıyor bunu parklarınızdan alabilirsiniz ama dediğim gibi uğraşmayın ortalık şerit led araba doldu.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far içine şerit led koymayın yazıktır günahtır ayıptır

Z16XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun vazgeçtim hakketen dogru orjinal gibisi yok ama sis farım yok onun yerine gündüz farı belki olabilir.. far altına led yapmaktan vazgeçtim

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gündüz farı olabilir, ama düzgün bişeyse

fakat sis farı niyetine kullanamazsınız aynı işi görmez sadece şekil yapar

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tür ledleri direk park ampülüne paralel baglayınca çalışıyormu araya devre, sigorta falan gerekiyormu..

sigorta bağlamazsanda olur. çünki park lambasından elektrik alcağından onun sigortası var atsa park lambası sigortası atar, zaten ledler fazla akım çekmez.
birde bu tarz gündüz farlarını tercih edersen kapalı su geçirmez ürünler olduğundan fazla uğraşmazsın.

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende sis farı takmayı düşünüyorum ama bir türlü hoşuma giden bişey bulamadım. aracım astra f yuvarlak sis farı düşünüyorum ama farların biraz büyük olmasnı istiyorum mesela torosların yuvarlak farlarının büyüklüğünde :D ama ne tampona uyuyor nede öyle sis farını bulabilmiş değilim