Far sensörü ve Yağmur

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Far sensörü ve Yağmur

Aydn link' Alıntı:
Ben daha çok hava kararmışken arabaya doğru gidip kumandadan kilidi açtığımda bütün farların yanmasından dolayı herkesin araca kitlenmesini seviyorum  011zaa Benim sensörüm bu bence  005hihih

Benimki gibi bir Enjoy Plus'ınız olsaydı her arabayı açışınızda arkadaki çakma ve piskopat park sensörünüz yakında bir araba olduğu için ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik diye ötmeye başlayacak, arabanın yanından geçmekte olanlar arabanın bir civcivin üzerine park edildiğini zannedip, hayvanın aslında 30 saniye süren ama niyeyse 3.5 saat gibi gelen bir süre boyunca can veremeden bağırmasını dehşetle izler halde size ters ters bakmalarıyla bu olay bir şölene dönüşecekti. (:)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

011zaa Hocam peki bu normal mi bunun çözümü yok mu? Sevgili kitapçığımız park sensörünü öyle bir anlatmış ki sanırsınız fezaya yükselecez. Ultrasonic ses dalgaları ile uçan kuşu affetmez bir sistem olduğunu yazmışlar ama insanoğlu işte; hükmetme duygusu ve egodan dolayı kapama düğmesinide düşünmüşler  005hihih

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
011zaa Hocam peki bu normal mi bunun çözümü yok mu? Sevgili kitapçığımız park sensörünü öyle bir anlatmış ki sanırsınız fezaya yükselecez. Ultrasonic ses dalgaları ile uçan kuşu affetmez bir sistem olduğunu yazmışlar ama insanoğlu işte; hükmetme duygusu ve egodan dolayı kapama düğmesinide düşünmüşler  005hihih

Seninki orjinal park sensörü, ultrasonik. Benimki çakma sensör, ultraçırtlak. (:)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

011zaa Olsun hocam netice olarak dikkat çekiyoruz  047shakee

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
011zaa Olsun hocam netice olarak dikkat çekiyoruz  047shakee

Benim çektiğim dikkat gözden çok kulağa yönelik ama olsun. (:)

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir rivayete  göre yağmur sensörünün "gök gürültüsünde de çalıştığı ve yıldırım düştüğünde de far sensörünün anlık devreye girdiği" şeklinde bir opel efsanesi duymuştum :)))) 

Sanırım araca yıldırım düşmüş :))

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Gök gürültüsü değilde mantık yürütecek olursak far sensörü açıkken şimşek çaktığında eğer sensörler hem hassas hemde hızlı ise anlık sönüş olabilir belki  special_Yeah

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lineadada aynı arkadasta var ondan biliyorum

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esprileri okuyup gülmekten, konuyu kaçırdım....bizim sensörler ne işe yarıyor tam olarak anlamadım

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Benimki gibi bir Enjoy Plus'ınız olsaydı her arabayı açışınızda arkadaki çakma ve piskopat park sensörünüz yakında bir araba olduğu için ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik diye ötmeye başlayacak, arabanın yanından geçmekte olanlar arabanın bir civcivin üzerine park edildiğini zannedip, hayvanın aslında 30 saniye süren ama niyeyse 3.5 saat gibi gelen bir süre boyunca can veremeden bağırmasını dehşetle izler halde size ters ters bakmalarıyla bu olay bir şölene dönüşecekti. (:)

Benimki de Enjoy plus park sensörü sonradan takıldı ama dediğin şey bende olmuyor. Belki de düzeltilebiliyordur.