fıat l 500

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amca ogluna ıs dolayısı ıle doblo almaya gıttıgımızde ınceledım hasta kaldım yahu araca bıde komple cam tavan yapmışlar aracı kı saç kalınlıgı kapı sesı fıat tan beklemedıgım kadar ıyı iç tasarımı gercekten başarılı koltuk sırtları elektrıklı arka koltuklar aynı ön koltuklar gıbı öne gıdıp gelıyor kı ayak mesafesı cok 1.6 dızel olmadı 6 ılerı olması daha bı artı fıyat olarak fazla dersenızde gercekten cok guzel ındırım yapıyolar ve 0 faız kredı sunmuslar delı gıbı arac satıyo fıat asıl şasırdıgım ıse asr yı doblo ve 500 l de kullanmıslar tuşu var yuh dedım doblo dersenız oda apayrı bı araç olmuş zaten...
aklımdan 500l almak gecıyo :=)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun diyelim o zaman Musatafa Abi :) ben de bursa da çok görmeye başladım son zamanlarda.. 1.6 dizel motor, opelin de 1.6 dizel sinyallerini verdiğini gösterdi...Malum fiat-GM ortaklığı söz konusu..Tabi opelin o motoru kendi yaptığı söyleniyor..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok zaten fıat ta ne zamndan berı var 1.6 dızel ve 2.0 dızel motor secenegı opelın dızel kendı urettgıı dızel olucak olucakta fıyatı ne olucak ıste :)
valla benı cezbeden kısmı ıc tasarım gogusluktekı lake renk kullanımı komple cam olması tavanın tek parca kı cam perdesını bıle elektrıklı yapmıslar ve asr olayı opel tmam saglam guzel ama hıc bı ozellıkte koymuyor kı sadece corsa opc de var segment olarak baktıgında onunda fıyatı bellı zaten

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiat son zamanlar kaliteyi artırdı bence.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
500 fiat'ın efsane araçlarından. diğer modeller ile (albea,linea gibi) karşılaştırmamak gerekir.:)

fiat 500 abd dahil tüm dünyada popüler bir araç.ancak albea linea gibi arabaları Türkiye'den başka yerde de göremezsiniz:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Fiat l500 gercekten cok dıkkat çeken araç Bursa fuarından inceleme fırsatim olmuştu iyi iş çıkarmışlar Fiat beklenmiycek iş :)

Sent from my iPhone using Tapatalk