Fikir Aliş Verişi

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese merhaba ben artık benzin artışlarına dayanamayara dizel bi opel almaya karar verdim ve gittim combo city plus 1.7 cdti lara baktım sizce bu aracı almak mantıklımı bana 29.000 ytl gibi guzel de bı fıyat verdıler spor paketıne metalik renk ayrıca bende sizden fikir ve bilgi almadan karar vermedim siz ne dersiniz bu konuyla ilgili daha önce hic combo c kullanmadım eskı comboya bi kaçkez binmişliğim oldu bana ayrıntılarıyla bilgi verir seniz cok sevinirim şimdiden teşekkürler

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hoş bi araba çelik jantları olup bide Siyah olursa tadından yenmez

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer 1.7 cdtı ise hiç düşünme al bence.arkana bakmadan binersin.yakıt sarfiyaTI 1.3 DEN DAHA az motor ömrü enaz 500 bin yaparsın.

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadasım bende oyle dusundum konustugum fıyatta celık jant ve metalık sıyah renk vardı ama teknık olarak nasıl bı araba mesala eskıden kombonun yuksek kabınlerı vardı araba otobanda besıkgıbı sallanıyordu ruzgardan gıtmedıgı falan konusuluyordu ben bu tarz seylerı merak edıyorum boluda hıc 1.7 cdtı yok kımseyle konusamıyorum oyuzden bınen bırınden fıkır almak ıstıyorum fıkrın ve ılgın ıcın tesekkur ederım

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boludaki sanırım Kervan oto, eğer değilse bile Düzcedeki kervan otoda bi test arabası gördüm. İstersen bi test sürüşü yaparsın. Ayrıca resimdeki aracı satmayı düşünüyomusun :)

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki aracı veercem arkadasım ama tamponlar falan kalıyo bnde dtm kanat epsı kalıo ısteyene verebılırım

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıde sey sorcam ben sızee bu corsa c lerın farlarıyla combo c lerın farları aynı corsa c lerın angel eyes lerı ne kadar yada ıkıncı el satanınız varmı