fikirlerinizi bekliyorum

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arjadaşlar daha önceki konularda belirttiğim montajı yaptırttım 2 mıd takımı yerıne bas alamam dıe 1 takım mıdle bası takas yapıp bagaja kabınlı jbl 30 cm gt4 aldım şuan arabadakı tesısat pioneer 9700, jbl 75.4 amfı önlerde jbl 16cm mid ve bagajda bas ses gayet gusel, bas ve sub ayarları kısık olmasına ragmen teypte volumde 10 12 yı gecemıyorum önde ses gayet gusel fakat sorunum arkada oturunca arka orj. kolonlar zayıf geldıgı ıcın bas bastırıyo arka kapıdakılerı sorum arka kapılara mıd mı almalıyım yoksa hıc kapıları sokmeden arkaya bı tss 20 tiz takımı işimı gorurmü yada başka bır önerı soyleyebılırsınız...

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiiki maddiyatla alakalı bir durum ama ben olsam ön kapılarda kullandığım midlerin aynısını arka kapılardada kullanırdım nedenine gelince, anfiniz 4 kanal bir anfi yani şu anda 2 kanalı midlerde 2 kanalı basta bağlı durumda,bu şartlarda arka kapılar için kullanacağınız midleri ön kapılardaki ile paralel bağlamanız gerekecek farklı marka bir mid takımı kullandığınızda aynı kanalda bağlı olmalarına rağmen tepkileri farklı olacaktır.Ama ileride 5 yada 6 kanal bir anfiye geçiş yapacaksanız (bu durumda her kanal üzerindeki hoperlör grubuna farklı ayarlar yapabilirsiniz) farklı marka mid takımıda alabilirsiniz.

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tane bass amfisi alıp subwofere bağla.kullandığın jbl amfiye arkaya bir takım oval ko ve öndeki midleri bağlarsan ses düzelir ama parayla alakalı tabiki

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2, amfıye yerım yok araba lpglı oldugu ıcın 1 taneye zor yer buldum tupun yanında artı malıyetlı kapasıtör fılanda cıkcak. arka kapılara gene jbl mıd koymak daha ıyı olcak sanırım ben tss 20 ile hıc ugraşmadan olur gıbı geldı sızınde fikrınızı alim dedim