Fikirlerinizi bekliyorum

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar yakin bir zamanda zafira ma veda etmeyi düsünüyorum aslinda niyetim yeni kasa yani zafira B almakti ama bir arac gördüm fikirlerim degisti .

Vectra C 2,2 GTS Le Mans ( Benzin 155 beygir )

Yorumlarinizi ve fikirlerinizi bekliyorum
asagidaki linke fotograflar üzerine tiklayip yakindan bakabilirsiniz
bu Paraya baska güzel araclarda alabilirim ama ne bileyim opelden vazgecemiyorum .

http://www.gebrauchtwagen.at/detailansicht.php?id_fahrzeug=2106633

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kişisel tavsiyem 2.0 turbo GTS almaniz. 2.2 motordan çok daha iyi bir motor.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildigim kadariyla 2.2 ler de triger kayisi yok zincirliler ve belli bir km den sonra sorun yaratiyor.2.2 147 hp lerde büyük sorun vardi ama 155 hp ler icin bir sey diyemeyecegim ben olsam tercih etmezdim Ferdi.

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkürler yorum yapan arkadaslara 2,2 motorlarda dertli diye duydum bende ama bu arac cok yakisikli duruyo
Emrah abi bende kesin alacam diye bisey yok su anlik düsünce. Benim zafira ya zaten cok para vermiyorlar ortalama 2500 - 2800 arasi veriyorlar yada bir sene daha zafira ile idare edip biraz daha fazla paraya daha iyi almak

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arac cok guzel fiyatida iyi bence km ve yilina bakarak da ben benzinli yerine dizeli tercih ederdim ama bu aracta cok guzelmis km azmis orasi cok guzel rengi filan gayet hos bi arac gibi... sizde 1.8 zafira var suan sanirim yakit olarakta okadar fark yapicagini sanmiyorum ... ins sizin icin en hayirlisi olur