film camdan cezayı bugun yedim:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mstf44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allaha şükür bir bana denk gelmiyor ön camda bile film var benim 1 numara yanlar ve arka 2 numara.bir iki defa denk geldim film yasak dediler bende biliyorum ama mecburum dedim.Gerçekten de mecburum babam cilt kanseri güneş ışığı zarar veriyor cildine o yüzden aldığımız bütün araçlara yapıyoruz.seninde sökmene gerek yok...az biraz ezberle polislerin yerlerini yeterli.Dikkat et anlican.geçmiş olsun...
raporu gösterirsen zaten bişey demiorlar raporla kullanabilirsin :) allah şifa versin

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camdan ceza kesmedi sistemlere kapalı yazdı madde 23 yazalım dedi kıyak yaptı ne sen üzül ne ben dedi hem ben isimi yapmıs oluyorum dedi bende eyvallah dedim

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
camdan ceza kesmedi sistemlere kapalı yazdı madde 23 yazalım dedi kıyak yaptı ne sen üzül ne ben dedi hem ben isimi yapmıs oluyorum dedi bende eyvallah dedim
iyi yırtmışsın o zaman ben bi kere yedim şimdi durdurdularmı elimden geldiğince dikkatlerini dağıtmaya çalışıyorum:alkis: zaten güneşten renkleri soldu filmlerin:eek:

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırak söktürme yaa ne söktürüceksin..walla benim bütün camlarda war ön camdada war..5 6 kere çewirdiler hiçbirşey demediler yalnız bi keresinde beni üzdü ama ben onu üzmedim allah razı olsun sewiyorum bizim polisleri;)

OpeLim44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba 1 numara yani ince film çektirsek arabaya böle hoş görüntü vermesi için ama arabının içi görünecek . ona bişe derlermi???

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanun Maddesi 23
Araçları; tescil belgesi, trafik belgesi ve tescil plakaları araç üzerinde ve uygun durumda bulundurmadan trafiğe çıkarmak.

Gene insaflı davranmış yahu :D

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanun Maddesi 23
Araçları; tescil belgesi, trafik belgesi ve tescil plakaları araç üzerinde ve uygun durumda bulundurmadan trafiğe çıkarmak.

Gene insaflı davranmış yahu :D

valla insafa geldi:)

xrex

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç sesini çıkarmıyacaksın sesszice ceza makbuzunu alıp gideceksn itraz edersen vs olursa hersey polisin elnde istediğini yapar:D

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
sen gene şanşlıymışsın gecenlerde gördüm 106 a yı çevirmiş adama söktürüyolardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...