Fiyatı nasıl sizce?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim resimden midir nedendir bilmem ama araba benim pek hoşuma gitmedi. çok yorgun duruyo bu araba. heran bişey olablir hissi veriyo. o paralara daha temizini belki bulabilirsin ????

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Fiyat konusunda bir şey demem ama bu araçların elektrik aksamında bir pislik varsa dünya kadar para yer ama adam olmaz bunu bilesin. Bizzat tecrübe var bu söylediklerim içinde arkadaş aldı 3000TL harcadı ama elektrik aksamında sorun çözülmedi. Çekişinde kaçmasında sorun yok... birde LPG de sorunlar yaşatıyor ;) benim bildiklerim bu kadar bu araçlar hakkında.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Beni cezbeden tarafı ne kadar çok yaksada motor gücü

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibi her ne kadar boya v.s. yok yazsada boya olduğu bariz belli tamponlar yan çıtalar motor kaputu v.s. ama boya o kadar önemli değil neticede 96 model araç boya düzgün yapılmışsa boyalı olması bence daha iyi en azından masraf çıkmaz ilerki zamanda renk bordo çünkü antalyada verniği kolay atan renk. ön farlar değişik düz vites olupta darbesi olmayan 2.5 az bulunur cinsten bunu baştan söyleyeyim. aracın elektirik tesisatı ile büyük ihtimal oynanmıştır direksiyonun altına bakarsan sigorta bölümü açık... ayrıca km sinin orjinal olacağınıda sanmıyorum. aşağıda link ini verdiğim araç daha makul bence bu araca yönlen veya illa cdx alacaksan ve vaktin varsa istanbulda tertemiz güzel cdx ler mevcut daha uygun fiyata

Opel Vectra 2.5 CDX 1998 Model 13.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 131277774

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aslında vectraların 100.yılınada bayılıyorum ve hayranım ama onun temizide zor bulunuyor 2 ay önce dayım sattı ve 15000e galeriye gitti haberim olmadı bel altı boyalıydı kaçırılmıycak bir araçtı o motor sesi bile yetiyordu

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gitmesine gider bu araba, bastın mı tutamassın, birçok isim yapmış arabaya da kafa tutar, 2.viteste 120 km/h gördüğümüzü bilirim...
AMA;
2.5 cdx insanın cebinde para bırakmaz... Her yönden böyle bu araba, yakıtı olsun masrafı olsun arkadaşımda olduğumdan biliyorum... Alıp 1 gün takılalım kızlarla falan dedik, arabaya biraz yüklenince yolda kaldı bidaha da çalışmadı, çekiciyle alıp götürdük, usta elektrik tesisatı komple gitmiş dedi...
Boya yok yazdığına bakma, hazanh kardeşin dediği gibi ön kaputun boyalı olduğu ta burdan anlaşılıyor... Komple boya çıksa şaşırmam bu araçta...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputta boya olabilir ışıktan dolayıda olabilir. araba yıkanmış zaten resimlerde belkide kaputu sildiler o yüzdende olabilir. araba diri duruyor elektrik tesisatı basınca nasıl yanar arabada ya ? yanacağı varmış o zamana denk gelmiştir. adam akıllı tesisatı elden geçince hiçbir sıkıntı olmuyor. lpg ile taş gibi binilir vergisi ne alemde bilmiyorum ama bu arabaya kesinlikle bakın derim...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B nin CDX i yerine Sportlarını tavsiye ederim ben de..Vectra B nin nirvanasıdır..Olursa eğer, yani niyetliyseniz, bence vectra b 2.5 sport lara bakın..

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
96 model bir araç. 17-18 yaşında. Motor güçlü ve fiyat anlamında kolay ulaşılabiliyor. İlla ki bir zamanlar birilerinin eline düşmüştür. Allah bilir nasıl kullanılmıştır. Allah bilir hangi parçaları hangi parçalarla değiştirilmiştir.

Vectralar çok güzel araçlardır. 4 yıl bindim doyamadım. Ancak artık eskidiler. Hele de orijinal parça kullanılmamaış Vectralar büyük sorunlar çıkarır. Temizi bulunur mu, elbette bulunur. Bence fiyat olarak en az birkaç bin lira daha yukarı çıkmak temizi için. İlandaki aracı pek tutmadım. Çok hor kullanılmış gibi geldi. Yine de gidip görmek gerek tabi...