FK Stop için yardım lütfen

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,
Bir yerde Corsa C için FK ledli stop buldum fakat camının üst köşesi küçük şekilde kırık.Yani defolu.Ama Parçası duruyor.Silikon ve japonla yapıştırıp takabiliriz dediler.Fiyat olarakta 470 YTL yerine 360 YTL'ye 5 taksitle veririz dediler.Ne yapmalıyım.:( :( :( Başka yerde sağlam yada ikinci el olanı kaça bulabilirim acaba ? Acil yardımlarınızı bekliyorum...

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AMa bunlar fk değilki yawwww

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bostancı CAS Tuning'de olacak Lunaparkın orada....

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama işte fiyat lazım bana.Acil öğrenebileceğim.Skyeye sanırım seninkilerde FK sen ne kadara almıştın.Yada erad tuningdekiler kalitelimidir acaba.Blmiyorum kararsız kaldım arkadaşlar.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam hatırlayamıyorum kaça aldığımı ama piyasada 180€ civarı bu stopların fiyatı, alrıken bundan yüksek olmamasına dikkat et...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kalite değil de işlevsellik önemli bu parçalarda.O yüzden ben senin yerinde olsam kaçırmazdım 375'e.Ya da fazla param yok diyosan benim stopları satayım sana 200 ytl ye :) üye otomobillerinde aracın üstünde görebilirsin

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun.bi araştırayım bakalım...invisibleagle senin stoplar gerçekten güzel ama ilk tercihim şimdilik ledli olanlardan yana.İlgin için sağol.olmadı senin stoplarla ilgilenebilirim....

D

darkfasion

Bilgi Girilmemiş
herkese selam banada stop lazım satıyosan birazda fiyatta bişey yaparsan alırım stopları satmaya niyetliysen msn adresim darkfasion1616@hotmail.com