flaşör ve siren montajı

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne merkalıymışsınız size ne arkadaş kendi bölgemizde takıp kullanıcaz görüp duyarsanız istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz
yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

Forum yöneticilerinin gözünden kaçırdığı için kapatmadığı (nedeni yapılan işlemin yasal olmayışı) bir konu için buradan cevap beklemek :(

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amma uzattınız suç veya yasaksa kendisi bilir montaj için yardım istiyor üye bence yorum yapmayın .
astra g lerin panjura montajının zor olacağı kanaatindeyim . ama uygun flaşör bakmanızda fayda var bekli eni daha dar flaşör bulabilirsiniz .
Kolay gelsin

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FORUM KURALLARI MADDE 02- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.Burası açık sanırım.
Birincisi sen uzatıp uzatmama veya konuya mesaj atıp atmamama kadar veremezsin. İkincisi suç olan bir şeyin gelip de burada hiçbir şey yokmuş gibi sorulup cevaplanmaması gerektiği bir gerçek. Yardım zor durumda istenir. Öyle amaçsız kullanımlar için, yollarda insanları korkutmak amacıyla yapılacak işler için değil.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FORUM KURALLARI MADDE 02- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.Burası açık sanırım.
Birincisi sen uzatıp uzatmama veya konuya mesaj atıp atmamama kadar veremezsin. İkincisi suç olan bir şeyin gelip de burada hiçbir şey yokmuş gibi sorulup cevaplanmaması gerektiği bir gerçek. Yardım zor durumda istenir. Öyle amaçsız kullanımlar için, yollarda insanları korkutmak amacıyla yapılacak işler için değil.
üyenin bir talebi var ve destek istiyor. kullanım ihityacının gerekli veya gereksiz olduğuna karar verecek merci sen yada ben değilim bu sebepten dolayı uzatmayın dedim.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üyenin bir talebi var ve destek istiyor. kullanım ihityacının gerekli veya gereksiz olduğuna karar verecek merci sen yada ben değilim bu sebepten dolayı uzatmayın dedim.
Eyvallah her şey tamam. Ben bir konu açtım hırsızlık yapacam ama nasıl diye yardım için buna da mı cevap yazılır ki arasında hiç bir fark yok...

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah her şey tamam. Ben bir konu açtım hırsızlık yapacam ama nasıl diye yardım için buna da mı cevap yazılır ki arasında hiç bir fark yok...
gerçekler acıdır pul biberde acıdır hayat pul bibermidir bunun gibi birşey

merceksiz fara xenon takmakta yasak bu biraz daha yasak ama

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki ürünüde caravelle de kullanıyorum ama bılkı bunları her yerde kulanma başına çok buyuk bela açar DGM de yargılanırsın

montaj ıcın gerilim kablolarını kutup başından alabilirsin flashalrı ızgaralara 2 vıda ıle tutursan yeterlı sireni aracın arka ıstetmenın oralarda bı yere monta edersen kolay fark edılmez daha guvenlı olur

Dgm ler kaldırıldı.En fazla aracınızı bağlarlar.

anilqcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yasak olabilir ama biçok modifiyede yasak ben bunu yolda giderken duyularımı tatmin etmek için açmıycam.bulundugum yer turizm bölgesi oldugu için bazı suçlara karşı sivil karşı koymaktayız ve bi çok zaman araç kovalıyoruz devletin bize verdiği 70kmyi geçtikten sonra yalpalayan araçlar malesef bir işe yaramıyor bizde kendi cebimizden ödediğimiz benzinle bunlara karşı koymaya çalısıyırouz ki buraya gelen insanlar rahat huzurlu olsun.bunu taktırmamdaki amaç yolda seyreden araçlara uyarıda bulunup canına malına zarar gelmeden yolu açmasını sağlamak ben bu yüzden yardım istedim sizden teşekkürler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaptığım araştırmalara göre bu tip eklentileri takmak suç değil, gereksiz yere kullanmak suç. Kanun eski, şimdilik güncelleme de yapılmamış. O nedenle araç yakalandığı zaman bağlanmıyormuş ama 1800 TL den az olmamak kaydıyla para cezası uygulanıyormuş. Bu konudan emin olmak için Google'da ufak bir araştırma yapmanız yeterliyken boşu boşuna birbirinizin kalbini kırmayın.