Ford'un 50.yıl kampanyası

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel.haydi opelciler.focus veya herhangi bir model hakkında yorum bekliyorum..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel.haydi opelciler.focus veya herhangi bir model hakkında yorum bekliyorum..

ben kazadan sonra yeni astra sedanımdan(1.3 cdti Njoy 2008) olunca, tekrar bir dizel almayı düşünürken focus tdci ilk aklıma gelen araçtı. Kendim kullanmadım ama birçok kişi emsallerine göre daha çok içeri ses verdiğini ve yine performanslı kullanımında yakıt sarfiyatının yüksek oluşundan şikayetçiydi. O nedenle vazgeçip tekrar astraya dönme kararı aldım. yakında da Allah nasip ederse yeni bir dizel astra düşünüyorum...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ortada bir hesap yanlışı yoksa eğer o kadar uzun vade için 1500 tl faiz çok çok iyi bir rakam. Almadan önce ödeme koşullarını iyice bir didikleyin derim ben. Sonra bankadan işlem bedeli, dosya masrafı gibi abuk subuk ücretler çıkmasın.

Focus için söyleyeceğim şey şu ki; gerçekten düzgün bir araç. iç mekanı v.s gayet şık. Arkadaşım kullanıyor ve son derece memnun aracından.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ortada bir hesap yanlışı yoksa eğer o kadar uzun vade için 1500 tl faiz çok çok iyi bir rakam. Almadan önce ödeme koşullarını iyice bir didikleyin derim ben. Sonra bankadan işlem bedeli, dosya masrafı gibi abuk subuk ücretler çıkmasın.
Focus için söyleyeceğim şey şu ki; gerçekten düzgün bir araç. iç mekanı v.s gayet şık. Arkadaşım kullanıyor ve son derece memnun aracından.
Ya ford cidden kötü durumda ya da cidden bir hesap yanlışı var.Ancak ben bu rakamları yine ford'un kendi sitesinden aldım.:sorry:Makyajlanmış kasası cidden hoş görünüyor ve yeni astranın fiyat belirsizliği bizi ford'a yöneltti.Başka bir markanın modelini de,kendimce tabii ki,astra veya focus'a rakip görmüyorum ve diğerleri hoşuma da gitmiyor.Yorumlar için teşekkürler...

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kazadan sonra yeni astra sedanımdan(1.3 cdti Njoy 2008) olunca, tekrar bir dizel almayı düşünürken focus tdci ilk aklıma gelen araçtı. Kendim kullanmadım ama birçok kişi emsallerine göre daha çok içeri ses verdiğini ve yine performanslı kullanımında yakıt sarfiyatının yüksek oluşundan şikayetçiydi. O nedenle vazgeçip tekrar astraya dönme kararı aldım. yakında da Allah nasip ederse yeni bir dizel astra düşünüyorum...
Öncelikle geçmiş olsun...O ses alma olayını ben de duydum.Lastik sesi biraz sıkıntılıymış sanırırm.Ama megane kadar kötü değildir sanırım:).Yeni astranın fiyatları bir belli olsa da şöyle bir astra çeksek fena olmaz.

SoundCarMan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford alabilirsiniz dizel.Yakıtta ve performansda kesinlikle üzme az yakar çok kaçar titanium X derim bende ama tabiki bütçe meselesi.almışken ghia almalı ama siz bilirsiniz. Ses alma problemini Ben duymadım bizim araçda var Ama alıştık :D

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta cok gaza geldim benim astrayı bile satmıştım focusla pazarlık yaptım :) işte personel indirimi falan 27 ye bıraktılardı beyaz renk şimdi vaz geçtim :)

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden vazgeçtin peki??:D27 binlik modeli sanırım dizel olmayanıdır.Desene F-Sane 4'ünden birine dönmemekten son anda yırttı:D

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden vazgeçtin peki??:D27 binlik modeli sanırım dizel olmayanıdır.Desene F-Sane 4'ünden birine dönmemekten son anda yırttı:D

aynen oyle ya ama 4 ünden birine donecek :) benzinli modeldi ama baya doluydu arac, fordlara karsı hep bi on yargım var, bide cok yakıyor gibi geliyor bana o yuzden, şimdliki LPG tadı gayet güzel o yuzden vazgeçtim :D

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı inşallah birine döner.S80 olsa fena olmaz tabi:D
Ben de tam tersine ford 'u çok severim.Corsa'dan önce gözüm hep fiestadaydı ama corsa oldu iyi ki de olmuş ancak 99 yılından beri bizde olan focusu çok kullandığım için yine de bir sempatim var.Ön tasarım olarak focus şu anda sınıfındaki en başarılı araç bence fakat arkası için aynısı söylenemez.Gerçi çoğu araçta da var bu mesela astra h sedan.Arkası sonradan oturtulmuş gibi.Focus hakkında başka fikirleri olan yok mu acaba???