Forum Ustalarim Yardim! Iat Sensörüne Chip Taktim Dün... Bakin Bi

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
VALLA İNANMAMIŞTIM BEN ŞAHSIMA... AMA İNANILMAZ DERECEDE FAYDASINI GÖRDÜM... DİĞER KONULARDA BELİRTTİĞİM GİBİ ARACIMLAR 190 KM HIZI GEÇEMİYORDUM BU SABAH İŞE GELİRKEN 235 KM DE SALDIM ÇÜNKİ YOL BİTTİ...​

AMA USTALARIMIZ NE DİYECEK ONLARIN DETAYLARI BENİM İÇİN ÖNEMLİ... İSTERSENİZ ARACIMDA TAM OLARAK NEREYE UYGULANDIĞININ RESMİNİ ÇEKEBİLİRİM İSTERSENİZ TABİ...
Enjeksiyonlu ve benzinli her araca uygun (UNIVERSAL)
Çok basit bir şekilde tamirciye ihtiyaç duymadan sadece 5 dk. da aracınıza monte edebilirsiniz.
Modül basitçe aracınızın IAT (hava giriş) sensörüne bağlanıyor. Bu sayede aracınızın beynine (ECU) yeni sinyaller vererek +15 beygir ekstra güç sağlıyor.
Tamamiyle güvenli, garantiyi bozmaz ve aracınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Çünkü aracınızda bulunan IAT sensör bu sinyaleri zaten normalde de beyine iletiyor. Bu chip sinyalleri düzenleyerek gaza bastığınızda ani tepki meydana getiriyor. Dolayısıyla aracın hızlanması artıyor.
Ayrıca aracınızın km. ibresindeki son sürati görmenizi de sağlıyor.
Kolayca monte edildiği gibi istediğiniz zaman hemen çıkartabilirsiniz.​
[/FONT]​

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bazı araçlarda elde edilen ortalama güç artışları[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Audi A4 +9 HP
BMW 318i +10 HP
BMW 325i +13 HP
BMW 328i +14 HP
BMW M3 Evolution +15 HP
Citroen AX GTI +5 HP
Citroen Saxo VTR/VTS +7 HP
Ford Fiesta 1.25 Zetec + 4 HP
Ford Fiesta XR2i +7 HP
Ford Mondeo 2.5 V6 +10 HP
Honda Accord +9 HP
Honda Civic +8 HP
Honda CRX +7 HP
Honda Prelude Type R +11 HP
Mitsubishi Lancer Evo IV +15 HP
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Mercedes A Class +6 HP[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Fiat Coupe 20v Turbo +14 HP[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Jaguar X-Type +13 HP
Nissan 200SX +12 HP[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Mini Cooper +10 HP
Nissan Skyline R33 GTS + 15 HP
Nissan Pulsar GTR +13 HP[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Renault Clio +9 HP[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Saab 9000i Aero +15 HP[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Seat Leon +10 HP[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Smart Roadster +12 HP
Subaru Impreza WRX +15 HP[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Suzuki Swift GTi +6 HP
Toyota MR2 + 8 HP
Toyota Celica GT4 +14 HP[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Volvo T-5 +15 HP
Opel Astra 2.0 GSI +11 HP
Opel Astra 2.0 GTE +12 HP
Opel Cavalier +8 HP
Opel Cavalier/Calibra turbo +12 HP
Opel Corsa +7 HP
Opel Vectra +10 HP[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Volkswagen Beetle +9 HP[/FONT]

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    25.8 KB · Görüntüleme: 111
  • adsız.JPG
    adsız.JPG
    15.8 KB · Görüntüleme: 103

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Ekteki Resimlerdeki Modifiyeli Aracin Farkina Yeni Vardim Desem... Araç Güzel Olmuş Hoşuma Gitti Body Kit çok Hoş Durmuş... Konuyla Alakasi Yok Ama Söyleyim Dedim :))

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçiyor Du Daha önce 250 Km Hiza Ulaşiyordum... Neden Geçemiyor Du şöyle... Lastik Ve Jant Ağir Geldi 215-45-17 Taktim Ister Istemez Etkiledi Bu Yüzden Geçemiyordu...

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahahaha... resim ekledim eski konularda.. bakabilirsin eee 15 ten 17 yi görünce ister istemez yoruluyor tork ihtiyacı duyuyor... yani normal dedi herkess... saygılar,

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sayın arkadaşım bu konuda daha açık bi şekilde ayzı yazabilirmisin nerden aldığın ve fiyatı hakkında bunu bende bi yerden duydum ama tamircimin bana sölediği extra yakıtı etkiliyor tarzında bi cvp aldım tamm haklı sonuçta performans =yakıt ama ne kadar arttırıyor yakıtı bilmiyorum üzerindede fazla durmamıştım

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bildiğim kadarıyla bu çipler uzun vadede zararlı. Aslında yaptıkları iş sensörlerden gelen veriyi çarpıtarak beyine iletiyorlar ve beynin daha fazla benzin pompalamasını sağlayıp güç elde ediyorlar. Yani yakıt sarfiyatına doğrudan etkisi var. Bunun yanında beyne yanlış sinyal göndermek ne derece doğru bir işlemdir tartışılır. Sonuçta komplex bir yapı ve aynı anda aldığı 10larca ölçümün değerlerine göre kararlar alan bir mekanizma. Siz bunlardan sadece 1 ini değiştiriyor olabilirsiniz, ancak extrem bir durumda oluşabilecek kelebek etkisi çok daha büyük sorunları tetikleyebilir!

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın arkadaşım bu konuda daha açık bi şekilde ayzı yazabilirmisin nerden aldığın ve fiyatı hakkında bunu bende bi yerden duydum ama tamircimin bana sölediği extra yakıtı etkiliyor tarzında bi cvp aldım tamm haklı sonuçta performans =yakıt ama ne kadar arttırıyor yakıtı bilmiyorum üzerindede fazla durmamıştım
İSTANBULDAN ARKADAŞ GÖNDERDİ NEREDEN ALDIĞINI BİLMİYORUM 75 Mİ DEDİ ÖYLE BİŞEY DEDİ BENDEN DE ÜCRET TALEP ETMEDİ GÖTÜRDÜM SERVİSE Bİ ZARARI OLMAZ DEDİ BEYNE SİNYALI FARKLI GÖNDERİYOR DEDİ O KADAR... ANCAK YAKIT YAKIYOR KARDEŞLER 250 YAKAN ARAÇ GARANTİ 350 YAKAR BU BİLGİNİZE ANCAK ARAÇTA GİDİYOR OTOMATİKMAN... YANİ KULLANIM BASİT OLDUĞU İÇİN SADECE HIZ YAPCAĞIM ZAMAN TAKIYORUM ARTIK... SÖKÜLÜP TAKILMASI ÇOK BASİT... SAYGILAR