Fotograf Makinesi

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR
Yeni bi fotograf makinası almayı düşünüyorum ama piyasada inanılmaz derecede çok makina war ben canon yada nikon almayı düşünüyorum bu iki marka arasında kaldım . kulananlar warsa şöyle fazlada pahalı olmayan (400-600ytl) modellerden hangilerini önerirsiniz teşekkürler ...
:confused::confused::confused::confused::help::help::help::help:

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR
Yeni bi fotograf makinası almayı düşünüyorum ama piyasada inanılmaz derecede çok makina war ben canon yada nikon almayı düşünüyorum bu iki marka arasında kaldım . kulananlar warsa şöyle fazlada pahalı olmayan (400-600ytl) modellerden hangilerini önerirsiniz teşekkürler ...
:confused::confused::confused::confused::help::help::help::help:
http://forum.netfotograf.com/ buradan dfm satın alma rehberine bak beğendiğin modelin detaylı özellikleri için lets go digital.com,dan yeterli bilgiye ulaşabilirsin,selamlar

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sony carl zeis mercekleri bende çok duydum çok övüyorlar...

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar :alkis::alkis::alkis:
http://forum.netfotograf.com/ buradan dfm satın alma rehberine bak beğendiğin modelin detaylı özellikleri için lets go digital.com,dan yeterli bilgiye ulaşabilirsin,selamlar
tşkrler bu siteden haberim yoktu iyi oldu yönlendirmen sanırım canon alıcam bütçeme uygun en iyi performans onda gözüküor
sony carl zeis mercekleri bende çok duydum çok övüyorlar...
ewt kalitesinden şüphem yok ama fiyatları 800 ciwarında o mercekleri kullandıkları makinalar cybershotlarda filan o merceği kullanmıyorlarmış zaten :D:D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bn aldım bitane sony çok çok ucuza 7.2 mp çok kaliteli fotoğraflar çekiyor. dsc s650 modeli

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlarca model ve marka aldım sattım kullandım
ısım geregı
nerde ne ıcın kullanıcagını soylersen net bı cozum buluruz

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben canon ixus serisinden bi model öneririm sana ya da sony de olabilir.....

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
canonla mukayese edilmez belki ama benim makina panasonic lumix fz-7 6.1 mp 1.gb hafıza kartıyla zamanında(9 ay önce) 700 küsur,a almıştım yarım saate yakın sesli video çekim,titreşim engelleme özelliği en önemlisi ise 12x optik zoom varki bu makinayı tercih etmemdeki enbüyük etken lens ise en iyilerinden leica fiyat şu sıralar 600 ytl civarı,resim kalitesi çok iyi istersen üye otomobillerindeki(blue thunder gözbebeğim) aracımın fotoğraflarına bir bak çok profesyonel bişey aramıyorsan ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar...
dmcfz7po2.jpg