Fren balataları hakkında ???

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Arkadaşlar araçta direksiyonu tam sağ yapıp harekete geçince demire bir başka demirin sürtme sesi geliyordu, sanayi ye gidip belirgin birşey olup olmadığına bakmak istedim fren balatalarının üzerinde metal parçalar var yay diye geçiyor ama bildiğimiz spiral yalardan değil o diske sürtüyormuş hemen arkadaşlar düzelttiler ama balata ları değiştirmem gerektiğini söylediler..

- Değiştirdim bu gün fakat daha önce forumda balatalarla ilgili olan konuları taradığımda balata ömründe 60.000 - 70.000 km lerden bahsedildiğini gördüm bu gün ise sanayide ne kadar sürede bir değiştirilmeli dediğimde ise
Ön balatalar 20.000 km de arkalar ise 40.000 km de dediler nedir bu işin aslı ??

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir içinde normali 30-40 bin civarı tabi senin kullanımına ve aracın sanjumanına bağlı olan bir sey biz diğer aracın balatalarınıda 125 binde değiştirdik ama o araç hep şehir dısı geziyor..Benim 40 binde 1 hafta içinde bende değiştireceğim fiyat aldın mı?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkalar kampana olduğu için kampananın içindeki balatalar geç aşınır bu yüzden rahat 100.000 km yi devirir ön balatalar da ortalama olarak 40 yada 45.000 km de değişir tabi kullanılan balatalar orjinal GM marka ise

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
evet GM...

Cumartesi günü değiştirmeye karar verdik bu gün yani Pazartesi taktık, ama fiyat konusunda bir bilgim yok, İzmirde Dirik ticaret var Serdar diye bir arkadaş var na parça lazım olduğunda ulaşıyorum oda lazım olan ürünü gönderiyor 1- 2 gün içersinde ödemesini yapacağım fiyatı ozaman öğrenir ve iletirim ama gm lerde iki modelmiş yanılmıyorsam telefonda öyle birşeyler demişti sanırım net öğrenip yazacağım..

trilogy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanıma bağlı olmak üzere, benimkiler:
önler:60.000km değişti
arkalar:100.000-120.000km götürür seni dedi ustam

Dirik Tic. telefonunu verebilirmisin?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya telden sekman ı kesın dandık bı usta bukmustur.. yenı balatanın ıcınde yenı sekman olurdu eger yenısını takmamıslarsa gene sorun yasayabılırsın

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha yeni değiştirdim gm degil gemsa marka sanırım 60 ytl ye

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Evet sekmanlar değişti...

Dirik ticaretin telefonundan ziyade ben sana ordaki arkadaşın (Serdarın) telefonunu vereyim o sana net yardımcı olacaktır..

0 532 786 18 24

aradığında somadan bilgisayarcı cumhurdan aldım telefonunu de yardımcı olacaktır mutlaka...

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o gene teli bükmüş adam arka balataları degiştirdi.Ne unutmuş içinde tahmin edin.Tornavi da kalmış kampanın içinde ve ben o araba ile 150 hızla gidiyorum.İşte oyle ustalar var...Evin önünde araba gitmez oldu biraz gaz verdim küt diye ses sabah tanıdıgım ustaya gittim tornavida 2 parça olmuş:)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
arkalar kampana olduğu için kampananın içindeki balatalar geç aşınır bu yüzden rahat 100.000 km yi devirir ön balatalar da ortalama olarak 40 yada 45.000 km de değişir tabi kullanılan balatalar orjinal GM marka ise
+1 fazla frenli kullanırsan kullanım ömrü azalır