g kasa comfort müzik sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu çift teyp sisteminde aynı kolonlardan ses nasıl alınıyor yani iki teybin çıkışı çakışmıyormu.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyanist16 arkadaşın söylediği sistem bayağı bi aklıma yattı aslında geçenlerde doğubank,tada gördüm ama fazla dikkat etmemiştim kaset bölümüne giren bi aparatı olan bialet vardı farklı mb,larda bisürü mp3 at içine gel keyfim gel tek sorun zırt pırt parçalarla uğraşırken yol kontrolünü kaybetmek:)

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savagi' Alıntı:
arkadaşım cd çalar istersen cdr 500 var bende.opellerin orjinal cd çaları.hem kumandalar iptal olmaz hemde bilgi ekranını kullanmaya devam edersin.ilgilenirsen savas-olmez@hotmail.com

Merhabalar. CDR 500 için ne istiyorsunuz bir arkadaşımının ihtiyacı var. ilgilenebileceğini düşünüyorum.saygılar.?

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben teybin alt kısmındaki boşluğa sony mp3 çalar taktırdım gayet de mennunum.. orjinal kaset çaları da duruyo..
(cd caları kaset çalarda dinlemek için cevirici aparatları önermem denedim ses kalitesi iii olmuyo)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bi arkadaşım Focus unda kullanıyo bu aparatı ve gördüğüm kadarıyla ses kalitesi falan da iyi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...