garip bir ses

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt:

milyoncubaba link' Alıntı:
açıkçası cok rahatsız edici bir ses değil hatta hoşuma gidiyor tokluğu :) ama teknik bir sorun çıkarmasın ilerde yani farklı sorunların başlangıcı olmasın diye korkuyorum açıkçası.
o tokluk benimde hosuma gidiyor hatta aracın setligi son zamanlarda hosuma gitmeye basladı saglam bir kabinde ve kendimi güvende hissediyorumn ilerde bir sorun cıkacagını sanmıyorum cıkacagı noktalar belli zaten kaliper-kaliper pimi-amortisör bu 3 lü

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Emrah64 link' Alıntı:
o tokluk benimde hosuma gidiyor hatta aracın setligi son zamanlarda hosuma gitmeye basladı saglam bir kabinde ve kendimi güvende hissediyorumn ilerde bir sorun cıkacagını sanmıyorum cıkacagı noktalar belli zaten kaliper-kaliper pimi-amortisör bu 3 lü

o zaman kronik bir sorun sanırım bu  rasta_occasion

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: garip bir ses

kusura bakma biraz fransızım teknik konularda :D
yok hocam ne kusuru :).benim aracın garantisi var diye değiştirdim ben yoksa masrafa girip değiştirmezdim.tanesi 700 tl olan parça.zaten müzik falan açınca duyulmuyor bile :).ama değiştikten sonra sorun tamamen kesildi.ama bu kadar masrafa girmeye değmez

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

sallierim link' Alıntı:
yok hocam ne kusuru :).benim aracın garantisi var diye değiştirdim ben yoksa masrafa girip değiştirmezdim.tanesi 700 tl olan parça.zaten müzik falan açınca duyulmuyor bile :).ama değiştikten sonra sorun tamamen kesildi.ama bu kadar masrafa girmeye değmez
bencede degmez

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:

gerçekten çok masraflıymış bu malum garantide yok şuan :(
beni aydınlattığınız için teşekkür ederim.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:

her arabada bu tarz kronik sorunlar çıkıyor bazen bilerek yaptıklarını düşünüyorum ekstra masraf çıkarmak için.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

her arabada bu tarz kronik sorunlar çıkıyor bazen bilerek yaptıklarını düşünüyorum ekstra masraf çıkarmak için.
sonucta bu yürüyen aksam zamanla olacak bazı seyler masraf cıksın diye kısa ömürlü parcalar yapıyorlar zaten ondan kazanıyorlar parayıda:)

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

bence de kaliper olabilir