Gece Gece bu yapılır mı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Dışarıda deli yağmur, Ankara da çok kirlenen aracıma el atiyim dedim. Önce biraz temizlik
attachment.php

eee bu bitince, gene rahat duramadık, yaz geliyor diye, yazlık papuçları taktım.
attachment.php

Gece 02:00 bu gecelik bu kadar, yarına detaylı iç temizlik, motor temizliği vs. İlginç bir haftasonu eğlencesi.

Ekli dosyalar

• tem.jpg
    tem.jpg
    58.9 KB · Görüntüleme: 138
  • pap.jpg
    pap.jpg
    22.5 KB · Görüntüleme: 135

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Maşallah ;) benim araba da çamurdan rengi belli bile olmuyor hehe.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre hocam içinden iş yapma isteği geliyorsa saati bahane edip bekletmemek lazım, ellerine sağlık.

Maşallah ;) benim araba da çamurdan rengi belli bile olmuyor hehe.

Öncelikle konuyu dağıttığım için özür dilerim, Nadir hocam özellikle kışın başından beri şehir içinde gezen koca koca hafriyat kamyonları nedeniyle Ankara'da yol kalitesi bir hayli düştü. Bu kamyonlardan dökülen çamur kuru havada yolda tümseklere neden oluyor, hafif yağmurda yolu iki kat daha kaygan hale getiriyor, sağanak yağmurda araçlarımızı tanınmaz hale getiriyor. Çamurla beraber dökülen taş parçaları da ayrı bir tehlike, iki ay önce ön camım çatladı önümdeki kamyondan gelen taş nedeniyle.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Emre hocam içinden iş yapma isteği geliyorsa saati bahane edip bekletmemek lazım, ellerine sağlık.

Öncelikle konuyu dağıttığım için özür dilerim, Nadir hocam özellikle kışın başından beri şehir içinde gezen koca koca hafriyat kamyonları nedeniyle Ankara'da yol kalitesi bir hayli düştü. Bu kamyonlardan dökülen çamur kuru havada yolda tümseklere neden oluyor, hafif yağmurda yolu iki kat daha kaygan hale getiriyor, sağanak yağmurda araçlarımızı tanınmaz hale getiriyor. Çamurla beraber dökülen taş parçaları da ayrı bir tehlike, iki ay önce ön camım çatladı önümdeki kamyondan gelen taş nedeniyle.

Ankara Emniyeti ve Mamak zabıtasının ne yaptığı çok merak ediyorum adamların kıçından başından taş toprak savrularak gidiyor ama bu adamlara kimse arkadaş siz ne ayaksınız? diyen bir kurum yok ki...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Emre temizliğin saati olmaz. Ankara'da kapalı garaj varken ben de sık sık temizlik yapardım, İzmir'de bu imkanım yok, bir çok yıkamacının kullandığı kimyasallar boyanın anasını ağlattığı için artık kış mevsiminde araba falan yıkatmıyorum, çok kirlendiği zaman benzinliklerdeki makine ile su tutuyorum o kadar ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
26ab9916782d7e746db26d4c311cef6b.jpg

Sıra iç organlar da

Sent from my iPhone using Tapatalk

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
benimde bazan canım sıkılınca arabamı temizlerim. saat kaç olursa olsun :)