Gece sürüş gözlükleri.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu ürünlerden kullanan arkadaşlar varmı?
Geriçektende son günlerde basında sözü edildiği gibi rahatlık sağlıyormu.?Fiat aralıklarıda çok farklılıklar arz ediyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben yıllar evvel bir tane orta kalitede bir gece sürüş gözlüğü almıştım, uzun zamandır nerede olduğunu dahi bilmiyorum, yani çok faydalı birşey olsaydı mutlaka elimin altında bir yerlerde olurdu :D.

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle gece gözünüze o gözlüğü takmayın. Sisli ortamda işe yarıyor polaroid gözlükler. Fakat bu sarı camlı gözlükler karşıdan gelen farları süzüyor ama görüşünüzü % 50 kısıtlıyor...............

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende klipsli olanı var, 97 yada 98 de almıştık, dilediğin gözlüğe takılabiliyo, yılda bikaç kez kullanabiliyorum, çok fazla gerekli bi aksesuar değil ama bazen aşırı siste yada karlı güneşli havalarda takıyorum dinlendiricinin üstüne, aslında aracınızda bulunabilir, bazen faydalı olabiliyor,,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle gece gözünüze o gözlüğü takmayın. Sisli ortamda işe yarıyor polaroid gözlükler. Fakat bu sarı camlı gözlükler karşıdan gelen farları süzüyor ama görüşünüzü % 50 kısıtlıyor...............

ama gece kullandığımda özellikle yol çizgilerini ve kenardaki reflektörleri çok uzaktan görebiliyorum,

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de arada kullanıyorum motorsiklet ürünleri satan büyük bir mağazadan çok ucuza aldım,en son uzun yolda kullandım, özellikle yağışlı,puslu havalarda çok faydalı, görüşü çok kolaylaştırıyor,arttırıyor herkese tavsiye ederim ilk etapta yani göz alışana kadar etraf cok sarımsı görünüyor ama adapte olunca çok faydalı olduğunu daha iyi anlıyorsunuz dediğim gibi özellikle yağışlı ve puslu ,bulutlu havalarda

bu arada benim gibi unutkan olanlar için marka gözlüklere bir dünya para vermesinler gidip motorsiklet ürünleri satan mağazadan testleri yapılmış,policarbonat camlı gözlüklerden alsınlar hem çok şıklar,hem camları adi değil hem de çok dayanıklılar motorsiklet kullanıcıları için üretildiğinden camlarına şiddetli taş gelsede kırılmayacak şekilde üretiliyorlar ben lacivert camlı,gri camlı ve gece görüş için sarı camlı olan 3 gözlüğü 90 Tl ye aldım :D cok da memnunum kaybetsem ,kırsam canım yanmaz ,üzülmem...
http://www.hudsonderi.com/?urun-233-1006-HLGZ-HERCULES-YT---GOZLUK-motosiklet-motorsiklet.html

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uzun yolculuklarımı genellikle gece yapmayı sevdiğimden çakma exson farların vediği rahatsızlığından dolayı almayı düşündüğümden konuyu açtım.
İlginize teşekkür ederim.Şu anda çekimserim ama sanki birazda almaya kararlıyım gibi.