Geri vitese geçerken cırlama

Atlantic1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: Geri vitese geçerken cırlama

BEYAZMELEK' Alıntı:
Atlantic' Alıntı:
Önce 3 sonr geri sorun yok. Üstelik hızlıca geri vitese atabiliyorum. Sesten eser kalmadı :) Ama 15 sene öncesine geri döndüm, bunun mantıklı bir çözümü olması lazım ama işten anlayan ciddi bir usta gerekiyor. Rastlarız belki bir gün

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten Doğru Söylüyorsunuz Ancak Böyle Bir Araca Yakışmıyor Böyle Sorunlar Benim Kanımca :dodgy:

Yakışmıyor tabiki, bundan önce de H kasa dizel aracım vardı. Onun da çok kronik sorunu vardı ve hepsiyle karşılaşmıştım. Ama yine de opelsizasla :)

furkan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: RE: Cvp: Geri vitese geçerken cırlama

Atlantic' Alıntı:
BEYAZMELEK' Alıntı:
Gerçekten Doğru Söylüyorsunuz Ancak Böyle Bir Araca Yakışmıyor Böyle Sorunlar Benim Kanımca :dodgy:

Yakışmıyor tabiki, bundan önce de H kasa dizel aracım vardı. Onun da çok kronik sorunu vardı ve hepsiyle karşılaşmıştım. Ama yine de opelsizasla :)

Herşeye Rağmen OPELSİZASLA :heart:  :D :D

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2011 1.3 dizelde de vardı. Şimdi 2013 1.3 dizel var onda hiç karşılaşmadım.
İleri viteslerden geriye geçirirken 3 sn beklemek gerekiyor yeni çalıştırdığında 3 sonra geri hepsini denemiştim.2011 modelde her zaman değil ama ara ara yapıyordu.

Bu mesaj iPhone'dan fırlatıldı. [emoji4]

Atlantic1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ylc' Alıntı:
Benim 2011 1.3 dizelde de vardı. Şimdi 2013 1.3 dizel var onda hiç karşılaşmadım.
İleri viteslerden geriye geçirirken 3 sn beklemek gerekiyor yeni çalıştırdığında 3 sonra geri hepsini denemiştim.2011 modelde her zaman değil ama ara ara yapıyordu.

Bu mesaj iPhone'dan fırlatıldı. [emoji4]
Valla ben 3 saniyeden fazla bekleyerekte denedim ama her defasında cortluyor. Hiç şaşmıyor. 3.vites yapıp geri yaptığımda hiç sorun yok. Muhtemelen baskı balata bilya değiştirince düzelir gibime geliyor, daha önce hiç değişim yapılmamış fabrikasyon baskı balata var şu an. Araç 92000 de. Bitmesine de çok fazla kalmamış gibi. Biraz böyle idare edip yaza doğru değişim yapıcam bakalım, tabi o zamana kadar yolda kalmazsam :)

k3nans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Geri vitese geçerken cırlama

Benim aracımdada baskı balata değişimi yapıldı,fakat değişimden öncede sonrada geri vites geçişlerinde bende aynı sorunu yaşıyorum,bir önceki aracımda corsa d idi ondada vardı aynı sorun :) dediğiniz gibi 3.vitese atıp tekrar geriye atınca bnde bir sorun yaşamadım teşekkürler..

Atlantic1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: Geri vitese geçerken cırlama

k3nans' Alıntı:
Benim aracımdada baskı balata değişimi yapıldı,fakat değişimden öncede sonrada geri vites geçişlerinde bende aynı sorunu yaşıyorum,bir önceki aracımda corsa d idi ondada vardı aynı sorun :) dediğiniz gibi 3.vitese atıp tekrar geriye atınca bnde bir sorun yaşamadım teşekkürler..
Yavaş yavaş alışmaya başladım ben de, kayınpederin arabasına bindim geçen gün. Onda da geri atmadan önce 3 e taktığımı farkettim sonradan :)