gimat kavşağı

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankara Gimat kavşağına altgeçit çalışması yapıldı 3 aydır tozun pisin içinde bekliyoruz bitmesini şantiye oldu giriş belli degil çıkş belli değil resmen köy yolu gibiydi buralar :(
c.tesi günü asfaltlanmıştı super olmuşdu ok dedik rahat edicez ama bu sabah işe gelirken yani gimata bide baktık ki bağdat cd den yani demetin ordan gelirken gimata dönüş vermemişler :mad::mad::mad::mad:
mecburen ters yone giriyosun oradan köprünün altına iniyosun oradan da gimat
yada yolu yaklaşık 1 10 km uzatıp istanbul yoluna iniyosun :mad:
varmı böyle bi mantık ya :confused::confused::confused:
Anlayan varsa Allah rızası için banada anlatsın ???

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Sen gelde bizim buraları gör abi metro çalışması yüzünden bataklık gibi her yer bir göbek vardı evin önünde onu iptal eeetiler şuan karşıya geçmek için şaka yapmıyorum 5 km yol gidiyoruz şehir merkezine yakın bir göbekten dönüp geri evin karşısındaki yola giriyoruz :S:S:S :mad:

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bitince rahatlıcaz bide o yönünü düşünmek lazım arkadaşlar ama adanaya bişey diyemem orası gercekten berbattı en son gördüğümde

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen gelde bizim buraları gör abi metro çalışması yüzünden bataklık gibi her yer bir göbek vardı evin önünde onu iptal eeetiler şuan karşıya geçmek için şaka yapmıyorum 5 km yol gidiyoruz şehir merkezine yakın bir göbekten dönüp geri evin karşısındaki yola giriyoruz :s:s:s :mad:
aykalcim adana deyince işler değişir bak
ben adanada ustgeçidin üstünde kurmizi isik gördüm varmi daha ötesi

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan abi var abi gimata dönüş.bitince göreceksin. mesala aynı şekilde ostimden gelip sola dönüş yok. ama kavşakda yok. ileri gidip sağdan aşağıya inip u çekiyosunuz. aynı 1011 kavşağı gibi.bende urankenttin orda oturuyorum iş yerim ostimde. onun için bende hergün gelip geçiyorum.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt 3. hafta kadar önce benimde bi yolum düşmüştü o tarafa rezalet yani...koca koca otobüler falan berbat bi durum