göğüste renk atması

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: göğüste renk atması

sorunun çözümü basit öncelikle o bölgeyi özel ısıtıcılarla  ( araçları folyo kaplarken kullandıkları) ısıtıp sonrasında micro fiber bezle siliyrolar en son aşamöda döşeme temizleyicisi ile temizleyin sıfır gibi oluyor. iz vs kalmaz

acmazkacmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu gün aracımı bir süre güneşte bıraktım. mikrofiber bez ve konsol temizleyici ile sildim. kareli desenler azaldı ama renk atması geçmedi. döşemeye zarar vermemek için daha fazla silmedim. autoking e gittim. orda zannedersem vinil filan kullandılar iz yüzde 70-80 geçti. oradaki arkadaş yeni araçların döşemesi kaliteli ama bir o kadarda hassas olduğunu, bir kaç yeni aracın daha aynı sorunla geldiğini ve tam olarak izlerin geçirilemediğini söyledi. şu anda belli belirsiz dikkatli bakmadan anlaşılamayan bir ton farkı var. umarım dediğiniz gibi zaman içerisinde geçer. geçmezse o bahsettiğiniz ısıtma yöntemini denerim. tavsiyeleriniz ve geçmiş olsun dilekleriniz için herkese teşekkür ederim.

acmazkacmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu pek geçecek gibi durmuyo arkadaşlar. bu gün üzerindeki cila geçince tekrar belirgin bir şekilde ortaya çıktı:( seviste içdöşeme için kendine özgü lokal boya işlemi filan oluyormu acaba yada kasko filan karşılarmı bu tip şeyleri? neticede bu da bir nevi kaza. autoking bi şey yapamayacağını istenirse boya olabileceğini ama daha önce yapmadıklarını söyledi. zaten nerde istisnayi gariplikler beni bulur 31agryyy