Gönül işleri :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direk konuya girme :) sakın öyle bir hata yapma hiçbir işe yaramıyor fazlasıyla ters tepiyor :) 15 20 gün muhabbet edin gidin takılın mesajlaşın vs. sonra açılmayı dene. maksat o takıldığınız dönemde senden hoşlandım mesajı vermek ;) sonrası zaten 2 ihtimalli olur yada olmaz... :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsan kendini bilir,kızın size olan bakışından bile olup olmayacağı bellidir aslında.Ama yinede br umut beklersin,seversin,sabah akşam düşünürsün,yemek bile yiyesin gelmez,%1 ihtimal bile olur diye beklersin.Sonra açılmadan direk konuşursun, kız geri teper,hayatın kayar.Yediğin yemekten bile tat alamaz olursun.Sonra kendini yıpratırsın,kızın umrunda bile olmaz.Çünkü ne derece sevdiğini bilmez,bilsede ona sorun değildir takmaz.Ne de olsa sen elinin altındasın.Bir mesaj atsa sen işi gücü bırakır anında damlarsın yanına.Bu iş böyle boktan bir iştir.Ben ara ara unutup tekrar aklıma gelmek kaydıyla 3 sene aynı kızla uraştım.İlk zamanlar o bana bakardı ben gidip konuşamazdım utanırdım.Sonra ben ilgilendim onun umrunda olmadı.

Sana şimdiden geçmiş olsun,belli ki benim gibi çok fazla tanımadan direk konuşacaksın (dayanamayıp) ve benim yazdıklarımı ne yazıkkı tek tek yaşayacaksın.
Allah kolaylık versin:).

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim git bence patır patır söyle, öyle muhabbet kurmak filan uğraştırır araya ne girer belli olmaz. İçinde kalmasın. Olursa ne ala, olmazsa da dikkatini çekmiş olacaksın emin ol. 2 gün sonra başka bi kızla önünden geçersen daha çok dikkatini çekersin. Umursama sadece. En azından bi şansın olur öyle. Kolay gelsin şimdiden.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar zaman her şeyi göstercek gibi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İnsan kendini bilir,kızın size olan bakışından bile olup olmayacağı bellidir aslında.Ama yinede br umut beklersin,seversin,sabah akşam düşünürsün,yemek bile yiyesin gelmez,%1 ihtimal bile olur diye beklersin.Sonra açılmadan direk konuşursun, kız geri teper,hayatın kayar.Yediğin yemekten bile tat alamaz olursun.Sonra kendini yıpratırsın,kızın umrunda bile olmaz.Çünkü ne derece sevdiğini bilmez,bilsede ona sorun değildir takmaz.Ne de olsa sen elinin altındasın.Bir mesaj atsa sen işi gücü bırakır anında damlarsın yanına.Bu iş böyle boktan bir iştir.............
Yıllar sonra da bu yaşadıklarına güler geçersin :maden:

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay tecrübe ile sabittir. ne kadar utangaç uzak durursan o kadar kaybetmeye mahkumsun. direk olaya gir abi sakın bekleme..

kızlar özgüveni olan erkeklerden hoşlanır. pasiflerden değil. durma hemen koş .........

hadi haber bekliyoruz bütün site bugün ne olacaksa olsun. zaman çok değerlidir. ilerde ah edip keşke durumuna düşme. durmak yok yola devam:D

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
çanakkale tam aşk yaşanıcak sehir. ben çanakkale limon cafe de balkonda teklif etmiştim. hele de dolunay olan bir gece yada güneş batışına denk getirirsen süper olur. oyle bir ortamda söze biyerden başla eninde sonunda konu aşk a gelicektir.

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle gidip pat diye ''Seni Seviyorum,senden hoşlanıyorum'' felan deme.%99 ihtimalle ters tepecektir.Daha önceki tavsiyeler gibi biraz arkadaş ortamında onunla yakından ilgilen havadan sudan muhabbet kurmayı dene.Ne biliyim derdini tasasını dinle.Kesinlikle pasif ve utangaç olma konuskan ve espirili bir insan değilsen onun yanında olmaya çalış ve eğer sana karşı bir sıcaklık yakınlık hissedersen de duygularını artık gizleme ve uygun bir ortamda dile getir.Hatta bu ortam kalabalık bir ortam bile olabilir.Kafadan cesaretine hayran kalabilir.

Not : Bu yolla imkansızı başarıp 130 kilo ile 55 kilo sevdiğimi tavlamıştım :D Aşkın gücü ve onun bana verdiği destek sayesindede artık 75 kiloyum

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
git tanış biraz ilgilen sana gelecektir gelmezse söyle biz ayarlarız :D

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha ilan etmedinmi aşkı..oooo bu kadar beklersen sonra çok üzüleceksin.