görüşleriniz

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadslar bugun gun boyu servisteydim direksiyondan gelen tıkırtı için gitmişken şanzımandan gelen seside dınlettim..tıkır tıkır bir ses debriyaja basınca kesiyor..baskı balata ve bılyayı daha yenı değiştirmiştim..nyse olaya gecelim ses baktılar ettiler sansımanda bıse yok dendi.bilye değil dediler nasılsa artk.snra usta geldı motordan geliyor diye..motordan gelen ses neden debriyaja basınca keser dedim araba harekete gecio o yusden dendi.snra ekzantrik milinin oynadıgı gobeklermı deliklermi ne varmıs orada bosluk oluyormus o ses yapar dendi..hala sanzımana laf söletmiyorlar snra donduk dolastık laf geldi arabayı sat bu motorlar sıkıntılı rektefiye etmeye kalktiğin zaman 7000tlden asagı kurtaramazsn diye..ben kafamı taktım buna..böle bişe alabilirmi ekzantrik milinde mı artk nerdeyse boşluk olunca mı böle bı ses gelıo ole bıse olsa arac duman atmazmı yada performans dusuklugu gostermesmı..snra enjektorlere laf atıldı enjektorlerde vuruntu yapabilir dedi.kaldim arada.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
seni iyi kandırmışlar yok böle bişi anlamıyorsan ben anlamam dicen açıkca adam arabayı bile sat demiş ya ayrıca motorlarda sıkıntı kesinlikle bence süper motor sese gelince de debriyaja basınca kesiyorsa mekanik sıkıntı vardır şanzmuman içinde

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu abi cook tesekkur ederim..opel team ugrayıp dınletecem sesi bu hafta

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş
olsun.