gsı açık hava filtresi

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar açık hava filitresi takmayı düşünüyorum güzel ses alabilirmiyim bazı arkadaşlar ses vermez dedi deneyen varsa sonucu söyleyebilirlermi yanlız gsı a takıcam

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi sesi plastik manifolt arabalarda alınıo diye biLiyorum bildiğim kadarıyla da seninki plastik değil bende denemistim beklediğim gibi olmadı o tatlı sesi alamadım geri söktüm

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi sesi plastik manifolt arabalarda alınıo diye biLiyorum bildiğim kadarıyla da seninki plastik değil bende denemistim beklediğim gibi olmadı o tatlı sesi alamadım geri söktüm
döküm manifoldlu corsa gsi(ecotec) te filtre denemiştim plastik manifoldlu(sfi) corsaya göre bi farkı yoktu ses olarak

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gsi de denedim vectra gt de denedim ama hicbiri corsa gsi gibi vermio

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana bir foto yollayacağım. ki o fotoyu başka bir arkadaşa da yollayacağım sanırım o da soruyordu astra h için. eğer carbon korumalı simota alırsan ve benim düzeneğe benzer birşey yaparsan max hava emişi sağlarsın ve gayet güzel bir ses alırsın.

ben aldım o sesi. ama aileden güzel yorumlar gelmiyor. sanırım satacağım alacak olursan bana bir mesaj atmayı unutma derim.

alet budur

Son düzenleme:

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana bir foto yollayacağım. ki o fotoyu başka bir arkadaşa da yollayacağım sanırım o da soruyordu astra h için. eğer carbon korumalı simota alırsan ve benim düzeneğe benzer birşey yaparsan max hava emişi sağlarsın ve gayet güzel bir ses alırsın.

ben aldım o sesi. ama aileden güzel yorumlar gelmiyor. sanırım satacağım alacak olursan bana bir mesaj atmayı unutma derim.

alet budur

Hava filitrenizi satacak olursanızı istediğiniz fiyatı özel mesajla bana da söleyebilirmisiniz :) simotolar hep dikkatimi çekmiştir...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açık fitreyle ses alamazsın Osman :(

abi ben aldım cidden.. ha egzost kadar değil tabi ama 3.500 den sonra 6 bine kadar mükemmel bir ses hemde dilerseniz ses kaydını ekleyebilirim.

e.sarı' Alıntı:
Hava filitrenizi satacak olursanızı istediğiniz fiyatı özel mesajla bana da söleyebilirmisiniz :) simotolar hep dikkatimi çekmiştir...

eğer satmaya karar verirsem niye olmasın..

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çetin sende SFI'mı var? Bilmiyordum :rolleyes: