gsi yay yardım

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deniz walla bu yayları aldıgım yerle bı ırtıbata gecıcm belkı 3,5 lukla takas olur daha 40 km yaptı,aslında yay sök tak zor iş,şu yanak olayıyla yırtabılırmıyız acaba :) ya bişeyde cuk diye olsun,ılla deneme yanılma yöntemımı olcak :))

3.5 luk yayla 205 50 15 kullandım sıkıntısız

n-co

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sertlestır amortısorlerını yada spor bı amortısor al

keskinli_ali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla samet ve abisi orçun bu iş de haklı jantta önemli. benide abisi orçun vazgeçirmişti ille 94 bul al demişti şuan çok mutluyum stepnem bile 94 gsi jantı :)
lastiklerin ne marka ben lastik profilimi düşürmeyi düşünüyorum arabayı daha çok yere yaklaştırmak için. ben değerlendirebilirim markasına göre. hatta bendeki 195 55 15 adrenalinleride sana yollayabilirim

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben 17 lerla takasa gırdım,lastıgın markasını fazla dıkkate almadım.akına marka lastık war 195 50 15..ama jant lastıkle olmucak sanırım yayları 3,5 lukla degıstırcem..pazartesı aldıgım yerle bı konusaım bakalım nasıl bı karara ulaşırız ;)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) aynen satmaya çalışıom bende samet alcam 94 jantı ;) ya aldık 5 lık çok ındı acaba 55 yanaga çıkarsak kurtarır mı samet? yoksa yıne yay mı alcaz :( bunlarda 0 daha 40 km yaptı :)

Bende ilk 4-2 koni yay vardı koni amortisörle 7 cm ye kadar düşmüştü hele arabanın kafası 15 lerle çok pis düşüktü kullanamıyordum 17 lerlede lastikler çamurluğun içine giriodu baya tam sağ tam solda sürtüyordu ama 15 lerle hiçbi zaman ön arka sürtme yapmadı orj ebad 205 50 15. seninkilerin orj ebadı 195 50 15 olması gerekiyor herşeyi orj kullanırsan hiçbi sıkıntı olmaz ama karter muhafazasını pat küt vurursun ben yoldaki çakıl taşına vuruodum muhafazayı. Benim şahsi fikrim sat yayları al eibach 3.5 yay sat jantları al 94 GSİ jantı koy 205 50 15 lastik yola devam et arkadaşım ;) Sonra dua edersin :) bu arada 55 yanağa çıkartırsan dağa çok sürter çamurluğa ama yerden çok az da olsa yükselir ama değermi die sorarsa bence değmez.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ilk 4-2 koni yay vardı koni amortisörle 7 cm ye kadar düşmüştü hele arabanın kafası 15 lerle çok pis düşüktü kullanamıyordum 17 lerlede lastikler çamurluğun içine giriodu baya tam sağ tam solda sürtüyordu ama 15 lerle hiçbi zaman ön arka sürtme yapmadı orj ebad 205 50 15. seninkilerin orj ebadı 195 50 15 olması gerekiyor herşeyi orj kullanırsan hiçbi sıkıntı olmaz ama karter muhafazasını pat küt vurursun ben yoldaki çakıl taşına vuruodum muhafazayı. Benim şahsi fikrim sat yayları al eibach 3.5 yay sat jantları al 94 GSİ jantı koy 205 50 15 lastik yola devam et arkadaşım ;) Sonra dua edersin :) bu arada 55 yanağa çıkartırsan dağa çok sürter çamurluğa ama yerden çok az da olsa yükselir ama değermi die sorarsa bence değmez.

geçen yoldaki hız kesici kedi gözüne sürttüm ben karter muhafazassını

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar saolun ilgi için.yorumlar için..3.5 luk yay alıcam takıcam...5 lık sıfır eıbach yay war o zaman :) daha 40 km yaptı lazım olan warsa haberleşelim !!
sürt sürt nereye kadar deniz bıgun kucaklıcaz karteri :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar saolun ilgi için.yorumlar için..3.5 luk yay alıcam takıcam...5 lık sıfır eıbach yay war o zaman :) daha 40 km yaptı lazım olan warsa haberleşelim !!
sürt sürt nereye kadar deniz bıgun kucaklıcaz karteri :)

Yok bişi olmaz merak etme GSİ basit araba deil ;) 1.5 sene kullandım öle o kadar düşük bişi olmadı Günde 1 2 kerede vuruodum yani :) :) ama 3.5cm perfect ;)