GSI'dan kurtulanlar KLUBÜ :)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen aldığın arabaya binmiyorsun ki, kurtulup kurtulmadığını anlayasın!

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araca 3 sanzıman,komple motor,2 sunroof ,1 ön göğüs,3 takım kapı pandizotu,2 takım koltuk ,2 taban halısı,2 tavan döşemesi,3 takım orjinal yay ,2 takım spor yay,8 amortisör,16 aks ,sayısını unuttuğum fren diski ve balatası ,3 takım itici,2 takım stop,1 takım hella orjinal far,1 ön tampon,tüm sensörler,komple bagaj kapağı,2 takım güneşlik,porya bilyaları,cokca amortisör takozları,amortisör bilyaları,sol tasıyıcı,dingil,beşik geldi he bir kısmı gereksiz geldi iyi ki binmiyorum :D

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal bir konu olmuş deniz'cim, ne sfiş satıcıları varmış burada ortay çıkıyor yavaş yavaş.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yawww neden kurtulmak ıstıyorsunuzkııı :S benımm bır gsi olsunnn 1mılyon borcum olsun babamın vardıı resmını koyayım belkı kullanan vardır

beyaz olan babamındı kırmızı olan kalfasınındıı ılk araba kullanmayıı onda ögrenmıstımm az kacırmadım altımdann coook zevklıydıı ama gaza koklemeyle yerınden fırlayısııı hala aklımda

beyaz olann tamamenn orjınaldıı en ufak degısenı yoktuu yalvarmıstım babama satmaması ıcın hatta kusmustum o zamanlarda
kırmızı olanda ılhan abımındı f1 sanzıman takmıstı ona 6 ılerıdı pıston genısletmesı fln yaptım dıyorduu kendılerı motor ustaları tabııı ahhh ahh
bu aracları alanlar acıl bana ulassın ozellıkle beyaz olanıı :) tekrarda gormek ıstıyorum cok cıddıyım

metinim naber :):)
nse 45 kısa k uzun seriydi şanzuman o bakımdan kardeşim ha bu arada beyazı görmeni tavsiye etmem eski haali kalmamış ben geçen yolda gördüm moralin bozulmasın...babannası sattı hayret meliste nası izin verdi şaştım o zaman :(sen daha küçüktün o zaman
beyazı 10 küsür sene bindi kaşındı sonunda bana sattı bendende 3 el değiştirdi sonrasında ilhanınkinide ben aldım apoya gitti ondan avcılara ordan izmite sonra gene kadıköye döndü :):)
nerde bizdeki halleri tabii ama ASTRA GSI VAZGEÇİLMEZ unutmayalım bende şu an 3 tane var siyah lacivert sarı :):) size komik gelecek astra j aldım bi dünyada kredi borcuna girdim ama astra gsı dan vazgeçemezsiniz
şimdi inanmayacaksınız ama 1 saat önce ankaradan okan aradı girdi kanıma aldırdı kırmızı bidene daha :):) aahhh ah okan yaktın beni gece gece yarın işi halledip kaporasını yolliicam bi baksın adam gibi bidahada
SİZDE AÇMIŞSINIZ KURTULANLAR CLUBU PUHAHAHAHA
KUR TU LA MAZ SI NIZ 49. yolda geliyor 50 de son birini garajımda oğluma saklıcam o binerken sizde elinizde bastonla aaahah ne arabalardı der durursunuz size 1 tur bile vermicem o zaman :):):)
samete gelince duramaz dayanamaz bulsun bi cillop bak nası atlıyo :)
astra gsı vazgeçilmez arabadan öte bi tutkudur en iyi bilenlerden bşrşde c.c bunu calı den belli

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurtulamayanlar clubu deseydin daha çok katılan olurdu :):)
sayiim onlardan bi kaçını...
ben
metin
okan
erman eray
melüü
DEVAMMMMMMM