Gümrük İşlemleri Ne Kadar Sürüyor ?

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Gümrük İşlemleri Ne Kadar Sürüyor ?

ya bende plaka vs masraf olarak 800 tl civarı bir para gözüküyor anlaşmada bu işlemlerin içinde trafik sigortası ve bandrol falan vardır diye düşündüm yoksa beni öpmüş olurlar

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plaka işleri için kendimiz koştursakta masrafları bayi karşılıyor dimi? sonuçta anahtar teslim pazarlık yapılıyor

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

çellocu link' Alıntı:
plaka işleri için kendimiz koştursakta masrafları bayi karşılıyor dimi? sonuçta anahtar teslim pazarlık yapılıyor

Anlaştığınız şekil anahtar teslim ise tüm masraflar onlara aittir. Ben farklı şekilde plaka işlemi yaptıracağım için sadece 30-40 TL noterden vekalet ödemiştim.

İzmitten aldım aracı, İstanbul plakası istedim. Görevli arkadaşları istanbuldan plakayı çıkarınca istanbulda buluştuk plakaları ben aldım ve kendim izmite götürdüm :)

Tüm koşturmayı onlar yaptı yani :) Anahtar teslimde olması gereken bu

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pazarlığımızı anahtar teslim yaptık ama önceki aracımda opelin takipçisine vekalet verdim, plakanın sonunuda 059 istedim adam hiç uğraşmamış. Bu sefer şansa bırakmak istemiyorum o yüzden kendim halledicem.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

çellocu link' Alıntı:
Pazarlığımızı anahtar teslim yaptık ama önceki aracımda opelin takipçisine vekalet verdim, plakanın sonunuda 059 istedim adam hiç uğraşmamış. Bu sefer şansa bırakmak istemiyorum o yüzden kendim halledicem.

Sizinki benimkine göre biraz daha özel bir durum tabi. İstediğim bir plaka olsaydı ben de kendim takip ederdim.

Benim şansıma da az kalsın H.U. geliyordu G.U. geldi :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Bu plakalardaki ozel harf işlemlerine verilen paralar kimlerin cebine gidiyor?Trafik tescildeki polıslerin mi?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ben aracı balıkesirden aldım ailemin yanındaydım vekalet verdim ve 3 günde hallettilere ki benimki engelli plakası bunun iki günü kargoda git gel süresi yani bir günde halloldu.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

deathburn link' Alıntı:
Bu plakalardaki ozel harf işlemlerine verilen paralar kimlerin cebine gidiyor?Trafik tescildeki polıslerin mi?

Bu cevaplardım da şimdi Ergenekon'dan içeri alırlar beni :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Vay be memleketimin haline bak.Polisin kendi işini bile yapması için ekstra para ödüyoruz.Haram zıkkım olsun yedikleri paralar...Bugun bir polis maaşı 2000 tl rüşvet ve avantalar hariç. 31agryyy

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

deathburn link' Alıntı:
Vay be memleketimin haline bak.Polisin kendi işini bile yapması için ekstra para ödüyoruz.Haram zıkkım olsun yedikleri paralar...Bugun bir polis maaşı 2000 tl rüşvet ve avantalar hariç. 31agryyy

aman diyeyim biri bizi gözetliyor 023hm