Günaydın Forum :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@Murat hocam, @Guven abi çok geçmiş olsun, Rabbim bir daha yaşatmasın inş. Eşim hemşire inanırmısınız stresten saçlarımıza ak düştü. Şu aşı vs konularında içinde domates kabuğu bile görsem olurum diye düşünüyorum. Stres insanı daha çok yıpratıyor...

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun Murat'çım.
Allah kimseye bu derdi vermesin.

Bir aydır 32 yaşındaki down sendromlu tek çocuğum, kızım Kovid'den hastanedeydi. Bu sürecin 21 günü yoğun bakımda geçti. Hergun öldük öldük dirildik.
Şükür iki gün önce taburcu oldu ve evimize geldi. 🤲
İlk hastaneye gittiğimiz gün bir korku filminin içindeymişiz gibi hissettik. Allah kimseyi düşürmesin.

Sağlıkçılarımızın da hakkını vermek lazım. Canla başla çalışıyorlar. Onlara minnet borçluyuz. 🙏

Güven abi Çok geçmiş olsun, Allah evlatlarımızı bize bağışlasın. Çok mutlu oldum evinize sağ salim döndüğünüz için.
Allah tekrarını yaşatmasın. 🙏

Rabbim Bütün dostlarımızı sevdiklerimizi korusun inşallah. İnanmak önemli, tabiki hepimiz stres içindeyiz, bu illet yokmuş gibi davranmamalıyız, Her zaman temkinli tedbirli olsakta bir şekilde bulaşabiliyor, önemli olan eski günlerde ki gibi derler ya hani Güneşli Günler göreceğiz. Umudumuzu kaybetmiyoruz, İnşallah öylede olacak.

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Güven abi Çok geçmiş olsun, Allah evlatlarımızı bize bağışlasın. Çok mutlu oldum evinize sağ salim döndüğünüz için.
Allah tekrarını yaşatmasın. 🙏

Rabbim Bütün dostlarımızı sevdiklerimizi korusun inşallah. İnanmak önemli, tabiki hepimiz stres içindeyiz, bu illet yokmuş gibi davranmamalıyız, Her zaman temkinli tedbirli olsakta bir şekilde bulaşabiliyor, önemli olan eski günlerde ki gibi derler ya hani Güneşli Günler göreceğiz. Umudumuzu kaybetmiyoruz, İnşallah öylede olacak.

Çok teşekkürler Okan'cım.
Allah kimseye yaşatmasın. Çok zor.

Sana katılıyorum. İnşallah yakın zamanda eskisi gibi güzel günlerimize tekrar döneceğiz.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
@Murat hocam, @Guven abi çok geçmiş olsun, Rabbim bir daha yaşatmasın inş. Eşim hemşire inanırmısınız stresten saçlarımıza ak düştü. Şu aşı vs konularında içinde domates kabuğu bile görsem olurum diye düşünüyorum. Stres insanı daha çok yıpratıyor...
Çok teşekkürler Hasip'çim.
Dediğin gibi paranoyak olduk. Stresten göğsüme ağrılar girdi.
Ama maalesef bu salgın paranoyak olmayı gerektiriyor. Herkese ve herşeye şüpheyle bakmayı gerektiriyor.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
@Guven abi ve @Murat kardeşim çok geçmiş olsun. Allah'ım bir daha yaşatmasın, kimseyi evladıyla sınamasın. Herkese hayırlı Cuma'lar.

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: omeroz

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Bir kısıtlama gününün sabahından herkese günaydınlar dostlar. :)