Güzel bi duygu

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model 130binde

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır abi değiştirmedim hiç yani aldığımdan beri.yaklaşık 1 senedir.ama motoru sıfırlattım neredeyse.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mesut kardeşim normal de bir çok laf söz vardır. Bunların başında otomatik araçların şanzuman yağının değişmeyecek denmesi gibi ama işi özü o değildir. Neticede içinde mekanik bir aksam çalışmakta ve bu yüzden aracın yağının değişmesi gerek. Zaman içinde yağ özelliği kaybeder ve akışkanlığı azalır ve kanallarda gerekli şekilde akışkanlık sağlayamaz durum böyle olunca da araç saçmalamaya başlar. Bu yüzden sana tavsiyem şanzuman yağını değiştir. Ama değiştir.

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet abi haklısın tamirden aldığımda ustaya sordum en kısa zamanda gel bi bakalım dedi.gitcem en kısa zamanda değişim için.sizce bu olağan sebeplerden midir yoksa kesin sebeb mi(modem sapıttı geç yazıyorum kusura bakma abi)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
evet abi haklısın tamirden aldığımda ustaya sordum en kısa zamanda gel bi bakalım dedi.gitcem en kısa zamanda değişim için.sizce bu olağan sebeplerden midir yoksa kesin sebeb mi(modem sapıttı geç yazıyorum kusura bakma abi)

Benim tahminim yağdan... en azından yağ değişimi tamam olunca başka yerde aramak gerek az değil 130 000 km kadar olmuş ki çok yüksek bir km otomatik yağının değişmesi için.

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler abi. u cumartesi bir baktırıyı şanzuman yağına.inşallah hallolur

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
teşekkürler abi. u cumartesi bir baktırıyı şanzuman yağına.inşallah hallolur

Büyük olasılık ile olacak hatta araç daha da bir rahatlayacak ama sıradan birine değil direk otomatik işi yapan birine göstermeyi unutma ;) burada firma adı vermek istemiyorum ama şaşmaz da var.