Hakan Şükür&Casio Lincoln kadrodışı!!!

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan Şükür ün kampa kızıyla katılaması ve Lincol ün ise kampa arkadaşlarını davet etmesi teknikdirektör Feldkamp ın sabrını taşırdığı söylendi haber ise şöyle...

"

"Masumane bir olay"

Galatasaray Sportif A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Lincoln ve Hakan Şükür'ün Feldkamp tarafından kadro dışı kalmasının ardından bir basın toplantısı düzenledi.

Galatasaray Sportif A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin şu ifadeler ile sözlerine başladı: "Biz bu olayın neden-sonuç ilişkilerini değerlendirdik ve bir karar bağladık. İki oyuncu da çok değerli futbolcumuzdur. Bu olay burada yaşanmış ve bitmiştir. Bizim şimdi Beşiktaş maçına konsantre olmamız gerekiyor. Tüm takım olarak tek dileğimiz bu maçtan mutlu bir sonuç almak. Ne tür olay olursa olsun bu maçın yeri farklı. Bu maçın önemini farkedecek arkadaşlarımız sahada olacak. Bir takım kişilerin bu olayı başka tarafa çekmesine izin vermeyeceğiz."

Feldkamp'ın kampta bulunmadığını söyleyen Adnan Sezgin, kampta kimlerin bulunup bulunmayacağına kendilerinin karar vereceklerini belirtti. Florya'da uygulanan kararlara kendilerinin karar vereceklerini belirten Adnan Sezgin, gerekli insanlara gerekli cezaların vereceklerini açıkladı.

"MASUMANE BİR OLAY"

Hakan ve Lincoln'u kadro dışı kalmasının sebebini masumane bir olay olarak değerlendiren Sezgin, kararın tamamen Feldkamp tarafından verildiğini ve herkesin buna saygı duyması gerektiğini söyledi. Açıklamalarını futbolcularının sonuna kadar arkasında olduklarını söylerek devam eden Sezgin, teknik heyetin aldığı karara saygılı olduklarını ve hiçbir şekilde müdahele edilmeyeceğini ifade etti.

Lincoln ve Hakan'ın sadece bu maç için kadro dışı bırakıldığını söyleyen Adnan Sezgin gelecek maçlarda böyle bir tasarruflarının olmayacağını ancak yine aynı olayların yaşanmasını durumunda da Feldkamp'ın aynı kararı vereceğini söyledi. Verilen kararın kendilerine göre doğru olduğunu söyleyen Adnan Sezgin, iki futbolcunun da yarın Florya Metin Oktay Tesislerinde olacağını açıkladı."

Fatih Terim ve diğer teknikdirektörlerin Hakanı kral görüp altında ezilmesini çok görmüştüm ama ilk defa böyle cesurca bir karar duydum.Helal olsun Feldkampa gözüme girdi.Şimdi Gs li arkadaşlar celallenmesin Gs nin yenilmesi için Feldkampa helal demedim.Disiplin anlayışını takdir ettim.Bu 2 oyuncuyu kesiyorsa heleki önemli bir derbi maç öncesi,bence o klüpte ondan başkasının borusunun ötemeyeceği anlamına gelirki bu Gs için iyi bir haber.(Gs ye iddaa oynadım ilk golüde servet atar dedim umarım tutar...)

Son düzenleme:

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak Servete ne kadar verdin :) Bende baştan olayı duyunca bir GS li olarak şok oldum fakat olayların sebeplerini öğrenince hocaya hak verdim..kim olursa olsun bir takımda disiplinsizilk yapıldığı takdirde alacağı cezayı gösteren bu örnek inş Türk futbolu adına gelecekte ders verici nitelikte olur..Bu durumda bu iki futbolcuya ders olmuştur herhalde...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak Servete ne kadar verdin :) Bende baştan olayı duyunca bir GS li olarak şok oldum fakat olayların sebeplerini öğrenince hocaya hak verdim..kim olursa olsun bir takımda disiplinsizilk yapıldığı takdirde alacağı cezayı gösteren bu örnek inş Türk futbolu adına gelecekte ders verici nitelikte olur..Bu durumda bu iki futbolcuya ders olmuştur herhalde...

1lira verdim kıvanç merak etme servetin kara kaşı kara gözü için değil idda oynuyodum gözüme servet 15.00 oranı ilişti oynayım dedim 1 tur karting param çıkar belki diye:kop:
bencede hoca yerden göğe haklı.disiplinli hocaları severim...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kıvanç bak defansif oyuncu gol attı hemde tahmin ettiğim gibi korner olur gol atar cimbom demiştim ama servet atar demiştim:)çünkü hakan arıkan çok zayıf yan toplarda...

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Hakan arıkanı'ın yan toplarda zayıf olması yanındaki rüştüden kaynaklanıyor...