Hangi lpg tankı ???

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde ev için masa sandalye takımı almaya gittim monte edilmemiş koli içindelerdi stepneyi eve bırakırken aklıma geldi ben silindir tüp taktırmayı düşünüyordum simit taktırdım iyikide fikir değiştirmişim yoksa ben bagajımda koli falan taşıyamayacaktım.

TABİKİ SİMİT TÜP

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç astra sedan olduğu için bagaj sorunum olmaz silindirde de bi başkasında da... benim derdim koltuk arkasına silindir taktırdıktan sonra bagaj kilidinde ilerde bir sorun olursa nasıl açacağım ? malum anahtar girişi yok... koltuğu yatırıp bagajdaki kolu çevirip açma yöntemi var ama silindir tank olursa bagaja nasıl gireceğim?

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç astra sedan olduğu için bagaj sorunum olmaz silindirde de bi başkasında da... benim derdim koltuk arkasına silindir taktırdıktan sonra bagaj kilidinde ilerde bir sorun olursa nasıl açacağım ? malum anahtar girişi yok... koltuğu yatırıp bagajdaki kolu çevirip açma yöntemi var ama silindir tank olursa bagaja nasıl gireceğim?

hala buna bi çözüm yazan arkadaş yok :(

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
hala buna bi çözüm yazan arkadaş yok :(

girişi kapattıgını kendin söylemişsin zaten linke bir bak istersen accentte bile patlamamış opel daha sağlam bir araba bişey olmaz önemli olan işçilik vede tüpün kalınlığı ne taktırırsan taktır o tüpler trde üretiliyor ve 10 yılda bir değiştirmek zorundasın
http://www.tartariniturkiye.com/html/guvenlik.html

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ınce ufaklardan taktır arkada yanda kalan bosluktanda tamırcının cıragı gecer kılıdı acar zaten merak etme:)
sımıt tank ıyıdır ama ben stpnenın evde bırakılmasına karsıyım sonucta kopukte olsa pompada olsa lastık yarıldımı bıttı yanı olmadık bı anda lastık yarılır kalırsın sonra... hem tank seklınde olanlardan taktırınca onune perde yapıyolar surgulu tank gorunmuyo benım arkadasım 630 una tkatırdı doseme rengı perde koymuslar hıc tank oldugu bellı olmuyo bıle:)

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
girişi kapattıgını kendin söylemişsin zaten linke bir bak istersen accentte bile patlamamış opel daha sağlam bir araba bişey olmaz önemli olan işçilik vede tüpün kalınlığı ne taktırırsan taktır o tüpler trde üretiliyor ve 10 yılda bir değiştirmek zorundasın
http://www.tartariniturkiye.com/html/guvenlik.html

Patlamamışının fotoğrafını çekmek kolay;
Tank doluyken normal bir darbede, boşken daha sert bir darbede o tank patladığında kabindekileri kebap eder ve size o facianın fotosunu çektirmezler.
Unutmayın arkadan çarpan birine karşı sürücülük bilginiz, kabiliyetiniz ve efendi araba sürüşünüz bir önlem olamıyor. Simitin riski silindir tanka göre çok daha yüksektir....

Ancak birçoğumuz aracınızda tanka önem verirken, yangın ve patlamaya karşı çok daha büyük önemi olan multivalfi (şamandıra) yerli kullanıyoruz. 1-2 marka dışında yerli multivalfler merdivenaltı berbat yerlerde, tek bir mühendis çalıştırmayan cahil kişilerce üretiliyor. En kaliteli italyan kitleri alıyor ancak tanklarınıza bu berbat multivalflerin takılmasına ses çıkarmıyoruz. Burada bu konuyu çok fazla tekrarladım ve bıkmadan tekrarlamaya devam edeceğim. 2000 TL ye varan ücretler ödeyip aldığınız orjinal kitlere yerli şamandıra takılmasına razı olmayın. Arada haberlerde okuduğunuz yangınlar patlamalar hep bu parça yüzünden oluyor ama hala kimse dikkat etmiyor..