hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

Yahu ilk başta hanımda Corsa alalım daha ekonomik olur demişti ama şimdi ben ve Corsa.. Yani çok uyumlu olmuyor. 5x5 bir cismi 3x3 bir kutuya sokmaya çalışmak gibi oldu deneyince. Kendimi winzip gibi hissettim içinde, o yüzden Astra oldu daha iyi oldu. (:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ford'un kapısından döndüm, aracı balkandan aldım ford üst tarafında kalıyor. :D

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben Giulietta'nın gerçek anlamda kapısından döndüm, showruma gittiğimde artık nolmuşsa araba kendini kitlemişti açamadımar kapıları servis elemanları felan geldi :D bende tırstım çoluk çocuk içinde kitleyiverir uğraşıp duduruz diye, fiyat olarakta biraz yüksek gelmişti zaten :) ama gerçekten alfam olsun isterdim aracın geçmişi, karakteri, kurucularını felan bi okuyunca insan etkileniyor alfist olası geliyor , yolda polemiğe girmeyeceğim tek arabada alfadır zaten :) 

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Ben Giulietta'nın gerçek anlamda kapısından döndüm, showruma gittiğimde artık nolmuşsa araba kendini kitlemişti açamadımar kapıları servis elemanları felan geldi :D bende tırstım çoluk çocuk içinde kitleyiverir uğraşıp duduruz diye, fiyat olarakta biraz yüksek gelmişti zaten :) ama gerçekten alfam olsun isterdim aracın geçmişi, karakteri, kurucularını felan bi okuyunca insan etkileniyor alfist olası geliyor , yolda polemiğe girmeyeceğim tek arabada alfadır zaten :) 

Hüzünle atacağınız kahkahalarınız varmış diyelim. Hayırlısı :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:

Giu 170Hp çok keyifli ve ekonomik olabilen bir araç ara ara kullanıyorum ancak 156 mızdan sonra sanki çok da özenli bir üretim kalitesine sahip değilmiş gibi gelince bir de ön tasarımını çok sevmeyince pek de heves etmemiştim.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Hüzünle atacağınız kahkahalarınız varmış diyelim. Hayırlısı :)

Evet öyleymiş :) 1.6T aracımıda gerçekten seviyorum buda ciddi rahatsız bi karakter :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Giu 170Hp çok keyifli ve ekonomik olabilen bir araç ara ara kullanıyorum ancak 156 mızdan sonra sanki çok da özenli bir üretim kalitesine sahip değilmiş gibi gelince bir de ön tasarımını çok sevmeyince pek de heves etmemiştim.

Aynen katılıyorum araç arkadan başka önden başka bi araba gibi görünüyor, astradaki gibi her yönden çarpıcı bi tasarımı yok, ama dikiz aynasından bi giu Yada 159 görünce insanı tedirgin olmuyorda değil o etkiyi alfa tasarımcıları ne yapıp edip yakalıyor :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Aynen katılıyorum araç arkadan başka önden başka bi araba gibi görünüyor, astradaki gibi her yönden çarpıcı bi tasarımı yok, ama dikiz aynasından bi giu Yada 159 görünce insanı tedirgin olmuyorda değil o etkiyi alfa tasarımcıları ne yapıp edip yakalıyor :)

Dediğin sollama imajını dünyada en iyi yapan firmaların başındadır Alfa zaten; ucuz bir modelini bile dikizde görünce tedirginlik verir  8)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Dediğin sollama imajını dünyada en iyi yapan firmaların başındadır Alfa zaten; ucuz bir modelini bile dikizde görünce tedirginlik verir  8)

Yolda alfa fark ederseniz görmemezlikten gelin.  :D