hararet göstergesi yanlış gösteriyor

berkcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hararet göstergesi 60 dan yukarı çıkmıyo 1 aydır.geçen yıl termostatı değişmiş yan sanayi taktırmıştım dün orjinal termostat aldım taktıurdım hararet yine aynı 60 dan yukarı çıkmıyo. oto elektrikçisine gittim motor suyu sıcaklığı 90 gösterge 59 gösteriyo dedi göstergenin sökülüp yapılabileceğini söyledi zamanım yoktu sonraya bıraktım.problem ne olabilir bide göstergeyi ben hiç söktürmedim söktükten sonra doğru düzgün toplanır mı. tşklr

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın ilk sahibi değilseniz önceki sahibi oynamış olabilir. Gösterge camını çıkardıktan sonra elle ayarlanabilir.Ki ben bu şekilde yaptım kadranımı değiştirdikten sonra ayarını tam tutturamamıştım.Aracı belli bir süre kullandıktan sonra camı söküp 90 dereceye ayarladım.Bir sıkıntı yaratmadı.

avniduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hararet göstergesi 60 dan yukarı çıkmıyo 1 aydır.geçen yıl termostatı değişmiş yan sanayi taktırmıştım dün orjinal termostat aldım taktıurdım hararet yine aynı 60 dan yukarı çıkmıyo. oto elektrikçisine gittim motor suyu sıcaklığı 90 gösterge 59 gösteriyo dedi göstergenin sökülüp yapılabileceğini söyledi zamanım yoktu sonraya bıraktım.problem ne olabilir bide göstergeyi ben hiç söktürmedim söktükten sonra doğru düzgün toplanır mı. tşklr

bence usta zaten sorunun cevabını söylemiş..

berkcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın ilk sahibi değilim fakat 4 yıldır kullanıyorum sorunu yoktu.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hararet müşürün arızalı olabilir...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısı müşürü termostad yanında o arızalıdır..değişmesi gerek

wauxhall

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorunu çozeneler neden cevabını yazmaz ki ??
Kendinize müslüman olmayı bırakın da aynı sorunu yaşayan kişilere yardıminız dokunsun

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B kasada başıma gelmişti gösterge arızalı. Opcom, tech2 ve elm de motor sıcaklığı normal ise. Göstergeyi ya çıkma Alman gerek yada benzin göstergesi motoru ile değişimini sağlayabilirsiniz. Benzin biraz eksik gösterir sadece.