Hekez Okumalı...

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GEÇMİŞTEN BİR CİNAYET VAKASI
(BAŞKA ALTERNATİFİ YOK DİYEN UNUTKANLARA!!!)
Ünlü zatın oğlu kırmızı ışıkta durmadan geçiyor,peşine takılan ekipten kurtulmak için hızlanırken ilerde ünlü bir sanatçıya çarpıyor...Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan sanatçı 6 gün sonra ölüyor. Karakola götürülen delikanlıya polislerin ehliyet sormaması sanatçının eşinin dikkatini çekiyor.
Polislere hatırlattığında:
Siz ukalalık etmeyin
biz ne yapacağımızı biliriz,
gibi bir cevap alıyor.Kazadan sonra belediye arazözleri kazanın olduğu mahale gelip caddeyi baştan aşağı yıkıyor ve 35 metrelik fren izini tamamen siliyorlar.Delikanlıya kazadan sonra,
üç ay önce verilmiş gibi ehliyet düzenleniyor.
Sanatçının kocası hakime çocuğun ehliyeti olmadığını, düzmece ehliyet verildiğini söylediğinde adam 'ne siz koskoca belediye başkanını sahtecilikle mi suçluyorsunuz?', diye azar işitiyor...
Olayı gören tanıkların hepsi tehdit edilip korkutuluyor.
Sanatçının kocası aile meclisini topluyor.
Bakıyorlar ki polis, adalet, belediye
hep birlikte olmuş üzerlerine geliyor.
Mecburen olayın peşini bırakıyorlar.
Sonuçta mahkeme trafik canavarı
genci 3 ay hapse mahkum ediyor...
O da 1998' in fiyatıyla
540 BİN Lira cezaya çevriliyor.
Sen sağ, ben selamet;
güzide sanatçı
Sevim Tanürek
gitti gider.
Bu olayı Sevim Tanürek'i n esi,
Emin Çölaşan'a yukarıdaki
satırlarla anlatmış Sözü geçen katil delikanlı
İstanbul' un o zamanki
belediye başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu...(Hani şu gemiciği olan) ve son olarak: başbakan recep tayyip erdoğan'ın, ses sanatçısı sevim tanürek'e otomobiliyle çarparak ölümüne neden olan oğlu
ahmet burak erdoğan için 'tamamen kusursuz' raporu vererek beraatini sağlayan adli tıp trafik ihtisas dairesi başkanı eyüp çakmak, türkiye denizcilik işletmeleri' ne
genel müdür yardımcısı olarak atandı.( 21.10.2004 )

Böyle bir baba tabii ki en az 3 çocuk ister. Yavrularını her türlü kaza, bela ve hatadan koruyabiliyor.
Peki vatandaş çocuklarını onlardan ve onlar gibi .....lerden nasıl koruyacak ???
Not: Bu maili herkes görmeli bence.
Siz de bu maili tüm tanıdıklarınızı bilgilendirin.

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyede kanunlar kişilerin cüzdanının kalınlığına göre diilmi yanlışmı biliyorm

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ne desem booşşş...ah desem vah desem booş...tek bildiğim aynı kanı taşımaktan utanıyorum

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn ağzımı açmıyorum bile. böyle dayın olsun istersen banka soy gerekirse hortumculuk yap. istersen adam öldür yada vatanı sat nasıl olsa dayın kurtarır.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gibilere sayfa kitlenmesi ya da banlanmak pahasına yorum yapmak gerekir aynı uygulama bana olsa tek kelime ve amiyane tabirle adamı mermi manyağı yapardım

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa duyuyorum bu olayı! ben aslında her söylenene hemen inanmam ama bunlardan da beklerim! olmadıysa bile yapabilirler! bu arada hakaret etmedim hele küfür hiç etmedim, DNA larına zaten küfür etmedim !!!