her araba gösterge metal kaplama hemde 50 kuruşa

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla 2. viteste hızım 170 deydi sabah bu arada resimleri bir yandan cekiyordum siteye yüklüyordum diğer yandan yapmaya devam ediyordum folyoya gelince metresi 5 tl dir 25 cm yeter her hangi bir reklam tabela tükkanlarına gidin ama araba için yapacam demeyin vermiyorlar getir biz yapalım diyorlar bilgisayar kasasını kaplıcam deyin ve bu folyolar iki türlüdür girintili cıkıntılı yüzeye uyum sağlayan ve düz yüzeyde uygulanan muhakkak esneyeni alın ve acele etmeyin hava girmesin arabanın içine bakıyorum pertmiş gibi içi bomboş oldu aksam üstü ibreleri ayarlamak için dısarı cıktım gögüs komple bomboş :D:D cok sabır istiyor gögüsü acmak için neleri actım anlatsam 2 sayfa sürer ama görüntüsü mersedes gibi oldu hiç bu kadar fark edecegini sanmıyordum 2. projem asıl bomba bu yer yerinden oynuyacak walla bugun onunda ilk denemesini yaptım aslında sökme amacım kadran levhasını taratmaktı scanerde tarattım ve photoshop s2 de opc serisini montajla kalıp yaptım hatta kendimden eklentiler yaptım ledleri fosforlu cd kalemiyle boyadım ve kagıt olarakta yaglı kagıt kullandım sonuc ebayda 150 tl ye temin edecegim levhayı hatta daha güzelini A4 kagıt biraz emek (bakmayın birazdedgime mütavazilik yapıyorum bi tarafım terledi bu sogukta bide terim dondu :D:D:D ) ney se uzatmıyım yeni projelerle karsınızda olaacam.. aklımda cok pislik fikirler var....

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim.jpg

NOT:BU RESİM KENDİ TARAMAMDIR VE MONTAJIMDIR EKLENTİLER BİTMEMİŞTİR İSTEYENE ORJİNALİNİ YOLLAYABİLİRİM GÖSTERGELERE FARKLI ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM İBRELERİN ÇALIŞMA PRENSİBİNİ DEGİŞTİRMEKLE İLGİLİ...

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşaallah mesut boş zamanın çok herhalde uğraşıyorsun...kolay gelsin..güzel çalışmalar...devamını bekliyoruz

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllık ızıne ayrıldım evde yım hava soguk ne yapacam baska arabayı parça parça söküyom evde işte gün geçiriyoz :p

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllık ızıne ayrıldım evde yım hava soguk ne yapacam baska arabayı parça parça söküyom evde işte gün geçiriyoz :p
madem sende izindesin cuma karneleri dağıtayım. cumartesi bende yanındayım yok öyle hep bana...benim arabayada el atıcaz..:):)

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem sende izindesin cuma karneleri dağıtayım. cumartesi bende yanındayım yok öyle hep bana...benim arabayada el atıcaz..:):)

walla hocam bende fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum ama tammamen duygusal olarak öğretmenlikten baska is yapıyorum evde e-okulua eşmin işlerini ben ypaıyom bitti sonunda kısmetse yarın vınnnn mersin hafta sonuna kalamıyom maaalesef :p

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolun açık olsun...artık bahar aylarında havaların ısınmasıyla hafta sonları yakalarım seni o zaman....biz tatilde burdayız....

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende mallesef eşim tek bırakacak beni yazın bol bol balıga gideriz en sevdigim işlerden biridir balık tutmak yazın buraları hiç biryere degismem o kadar sogunu cektim walla yazın suyuna ekmek banmasam iflah olmam :D

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bu arada ben bir yandan arabanın far kontorl ünitesini klima hava yönlendirme panellerini hepsini söktüm onlarıda folyoluyorum.... elimi 50 yerden kestim ama coook fark ettiriyo yawf