Herkesin Kurban Bayramı mübarek olsun.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arefe günü eski bayram başlıklarını arattım ama çıkmadı. Yenisini de açmayayım dedim. Aramada yine mi sorun var yoksa?

Herkese iyi bayramlar...

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bayramınız mübarek olsun.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ercan22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kurban Bayramı sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki "pause" düğmesine dokunun… Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Iyi bayramlar

Tapatalk Pro

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çok şükür kazasız belasız gittik geldik herkese hayırlı bayramlar.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yollar çok kalabalıktı!

Önündeki tırı sollamak üzere benim geldiğimi görmeden en sol şeride çıkan kadın sürücü dışında kaza tehlikesi atlatmadım. Çok şükür kazasız belasız vardık evimize...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu bir gerçek ki yollar denyo dolu bu denyolar yüzünden insanlar hayatından oluyor. Akıcı trafik içinde sadece iki şeritli yollar da en sağdan girip en sola geçen bu denyo ve şerefsiz evlatlarından inanın bıktım. Bu kadar can telef oluyor ama kimsenin ders aldığı yok. Arkadaş her yer hemen hemen çift şerit 110 km hız daha millet neyin kafasında? bilemiyorum. Bu denyolara bu şerit ve hız yetmiyor sanırım öküz gibi sağdan girip sola geçmeye devam ediyor. Bunlar şerefsiz değil de ne?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum.

Hızım 125 iken ve önümdeki aracı en sol şeritten sollamakta iken arkamdan hızla gelen ve yol hakkını beklemeyip en sağ şeride geçip sağlama yapan ve bizi geçtikten sonra ciddi bir makasla benim önümdeki aracı sollayan, hızı büyük ihtimalle 150-160 olan araca ne demeli? Ve bu araç Ford Connect ise kafayı nereye vurmalı?