Herkeze Merhabalar

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkeze merhabalar ; 2 tane sıfır astra h aldım, her birini 5 er yıl kullandım, toplam 10 yıllık astra h deneyiminden sonra yaklaşık 1 yıldır da 2014 1.6 136 hp cdti sahibiyim, siteyi geçenlerde farkettim bukadar yıllık astra kullanıcısı ve tutkunu olarak aranıza bende katılmalıyım diye düşündüm herkeze tekrardan sevgiler saygılar...
bu arada istanbulda ikamet ediyorum bilgisayar mühendisiyim ve 37 yaşındayım.. :)

buda benim astram

IMG_0166_2.jpg
iç.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramiza hosgeldiniz. Navigasyona bayildim. Bunla ilgili detayli bilgi paylaşırmısınız.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz..Maşallah güzel araç..

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramiza hosgeldiniz. Navigasyona bayildim. Bunla ilgili detayli bilgi paylaşırmısınız.

çok teşekkü ederim arkadaşlar..

tabiiki paylaşırım hatta bir kaç resim daha ekleyerek başlıyayım isterseniz

013.JPG 017.JPG 010.JPG 012.JPG 018.JPG 019.JPG

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihaz android 6.0 bildiğiniz bir tablet anlıyacağınız bir tablet ile yapabileceğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz internet telefon youtube müzik radyo video aklınıza gelen herşeye direksiyondan tek tıkla ulaşabiliyorsunuz son derece hızlı ve rahat bir cihaz..

merak ettiğiniz şeyleri sorun elimden geldiğince yanıtlamaya çalışayım..

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz, nagivasyon renkleri gri ve mavimtrak gibi, oysa ,astranın iç ışıkları kırmızı ve beyaz. Biraz renk uyumsuzluğu var. Beyaz ve kırmızı varsa ayarlarsanız daha şık olur bence.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Marka ve fiyat bilgisi verebilirmisin cihaz resmen tesla gibi olmuş :)

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz, nagivasyon renkleri gri ve mavimtrak gibi, oysa ,astranın iç ışıkları kırmızı ve beyaz. Biraz renk uyumsuzluğu var. Beyaz ve kırmızı varsa ayarlarsanız daha şık olur bence.

teşekkür ederim,

cihazda farkı thema ve renk seçenekleri mevcut hatta çok fazla ayar seçeneği var henüz haftası dolmadı cihazın ve yoğun olduğum bir döneme de denk geldi o açıdan başına oturup raht rahat bir ayar yapma zamanı henüz bulamadım aslında. ayrıca resimlerde çekim kaltessi ve gece vs. derken çok farklı çıkmış çözünürlüğü ile düşük gibi görünüyor,oysaki renkler çözünürlük efektler derinlik kristal gibi renklerde dern siyah semboller gölge ve derinlik efektli gold mesela grii yada mavi yok tamamen çekim ve geceden kaynaklı öle garip çıkmış,

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Acaip güzel bir ürüne benziyor, netten biraz araştırdım pek bilgi bulamadım. Sanırım piyasada yeni bir ürün.