HH vectrAİR Ride

HH_air

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhabalar.Aracımı yaklaşık 1 yıl önce full orjinal bir şekilde aldım kendimce birşeyler yaptım.aklımda daha çok şey var zamanla herşeyini tamamlayıp cok daha keyifli bir şekilde uzunca bir zaman binmeyi düşünüyorum.bundan önceki aracım 2010 passat.arac 2003 model 2.2 dti elegance.değerli fikirleriniz benm için önemli

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah cok guzel gorunuyor

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah güzel olmuş araba. ALLAH kaza bela vermesin güle güle binin. sadece bir yorumum jantları siyah değilde normal metalik renginde olsa daha güzel olurdu benim fikrim tabi zevk meselesi.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
En başta bu arabada gereksiz bir apaçi rüzgarı esiyor bana göre. Ön tampondaki alman bayrağı gereksiz. + Tampona takılan orjinallikten uzak lip'te kötü duruyor. Galiba o lip'i de kürdan testi yapmak için taktın. Bunun yanında Memduh abinin dediği gibi siyah renkli jantlar arabayı boğmuş metalik gri tercihlerde bulunabilirdin.

HH_air

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozellikle ozan ve memduh hocam degerli yorumlariniz icin tesekkur ederim.sana gelince sayin dogukan tam soyadin gibi bos muhabbet yapmissin.biseyden anlamiyosan yorum yapma.aracin onundeki tampon lipi vectra c lerin orjinal lipi gozler secmio pek sanirim.jantlarda zaten siyah degil gun metal rengi reno 630 boya kodu.alman bayragina gelince o kismin altinda vuruk var tamponu boyatmadim daha o yuzden oyle bir yontem sectim.hadi onun alti gozukmuo goremedin liple jant rengine nasil baktin be kardes

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Neden bu kadar bozuldun ? Yorumlara açık değilsen neden konu açıyorsun ? Artı ben Opel'ler ile o kadar içli dışlı değilimdir ama hayatımda öyle bir tampon lipi takılı olan Vectra C görmedim. :) Belkide dikkat etmemişsem bile senin arabada epey bir sırıtmış... Jantlar füme bende görüyorum kör değilim ama entel isimler kullanmayada gerek yok. Yanlız böyle bir araba yerine tertemiz Vectra C alırım bir cam filmi atarım binerim daha iyi .

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğukanda diğer eleştiriler gibi eleştiri yapıyor fakat olumsuz olduğu için bu sert tavrınızı anlamadım insanların soy isimleriyle dalga geçmeyide 15 16 yaşımda dahi kendime yakıştıramazdım. bana göre de ön taraf fazlasıyla apaçi tabirine uygun olmuş. jantları ve rengini beğendim. ön tampondaki gereksiz desenler hariç aracınız güzel olmuş güle güle kullanın. hoşunuza gider mi bilmem ama benim çok yakıştırdığım bir şeydir vectra opc gibi sağlı sollu sade başlıklarla (yeni insignia ve astralardaki gibi) egzoz çok şık olabilir

HH_air

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben elestiriye acigim orda bir problem yok .arkadasin yorumu cok sert olmus bende gerekli cevabi yazdim zaten.jantlara siyah olmamis diyo gunmetal diyorum goruyorum diyo birbirinden cok ayri iki renk.aracta vectranin orjimal lipi var alakasiz lip yazmis bnde anlamayan yorum yapmasin dedim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:50 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:44 ----------

Sen tertemiz vectra al dogukan ben tek parca boyali les arabamdan memnunum.benim yaptigim ilk arac degil bu pc ye gecince resimlerini buraya yuklerim bircok forumda araclarim ve uyeligim var ama bu kadar saygisizca yorum gormedim.aramizda cok yas farki var ve emege saygi diye bisey var.ayrica baba arabasi degil alinteri bu.kazan al yorumlasalim.apaci yorumlarini o zaman paylasirsin.hadi eyvallah

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:50 ----------

Tolga karaca kardesim araci 1 yil oldu alali ve aldiktan 3 ay sonra motor sikinti cikardi 3700liraya bosch car da motor yaptirdim.3500 aire verdim.1300 jant lastik 1100 double spoiler vs elimden 1 yilda bu kadari geldi.arkadas gecmis karsima arabayi ne sartlarda yaptigimi bilmeden apaci yazio araca.bnde on tarafi begenmiyorum orjinalr cevircem ama alman bantinin alti komple siyah boyatma imkanim olmadi.araca 19 jant aldim kis diye takmadim yaza dogru kismetse.daha yapilacak isleri var

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
projelerinizde başarılar dilerim ben de biraz orjinalciyim. listenize şöyle en güzelinden sade bir çift egzoz eklemeye ne dersiniz :D

opel-vectra-gts-10.jpg

(araç gts ama anlatmak istediğim bu)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:04 ----------

sqzgc.jpg

buda harikaymış ama bu nasıl yapılır bilmem :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Emeğe saygım vardır :) Yaşınıza da saygı duyuyorum. Peki arabanın bana ait olmadığını nerden biliyorsun alın terinden bahsediyorsun ? Herkesin göz zevki farklıdır bende fazla açık sözlüyümdür yapmacık eleştiriler de yapmam. Sert eleştirilere bozulmuş olabilirsiniz ama sonuçta özellikle o ön taraf rezalet ileride özellikle o ön tarafı toparlarsan işte o zaman tamam derim. Ayrıca jant rengini de takılman yersiz olmuş. Neyse bunları ben öğretecek değilim sen daha tecrübelisin modifiye konusunda . Arabayı toparladığın zaman tekrardan konuşuruz.