Hiç hesapta yokken Astra sahibi oldum

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar,

Evet, Focus, QQ bakarken ve hiç hesapta yokken dün Astra sahibi oldum ve hemen bu foruma kaydoldum. Aracım 2014 model 2015 çıkışlı Astra Sedan J kasa beyaz rekli 1.6 cdti 136 hp Sport donanım + Necvox sistem. Yaş 36, şehir Adana.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar,

Evet, Focus, QQ bakarken ve hiç hesapta yokken dün Astra sahibi oldum ve hemen bu foruma kaydoldum. Aracım 2014 model 2015 çıkışlı Astra Sedan J kasa beyaz rekli 1.6 cdti 136 hp Sport donanım + Necvox sistem. Yaş 36, şehir Adana.
Hoşgeldiniz arkadaşım aracınız hayırlı uğurlu olsun aklınıza takılan şeyleri çekinmeden yazın adminlerimiz site yetkililerimiz we gerekse biz forumdaşlar sewe sewe yardım etmeye heran hazır olucaz yaş 43 istanbul özel güwenlik tekrar hayırlı olsun :)

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz arkadaşım aracınız hayırlı uğurlu olsun aklınıza takılan şeyleri çekinmeden yazın adminlerimiz site yetkililerimiz we gerekse biz forumdaşlar sewe sewe yardım etmeye heran hazır olucaz yaş 43 istanbul özel güwenlik tekrar hayırlı olsun :)
Çok teşekkür ederim. Sorularımı Genel başlığında sormaya başladım bile :)

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aracınız hayırlı olsun. Aynı şekilde başka araçlar bakarken j kasanın albenisine kapılıp almıştım aracımı, kazasız sürüşler dilerim.