hmmmm

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Tam 16 yıl sonra belki diyorum.
Sonra bir gülme geliyor kendimi tutamıyorum :)))

attachment.php

Ekli dosyalar

• haha.jpg
    haha.jpg
    36.5 KB · Görüntüleme: 125

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne olacak bu CİMBOM un hali :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya futbol denen illeti ve buna gonul verenleri bir turlu anlamiyorum. Hobi desen hobi degil , spor desen spor degil (izleyenler icin) , nerde bir futbol muhabbeti donse kavga gurultu eksik olmuyor . O kadar sacma , trajikomik bir durum ki asgari ucret ile gecinen birisi (yendi/yenildi diye) , yilda ortalama 1 milyon tl para kazanan adam icin kavga ediyor ... Gectigimiz aksam disaridaydim ve mac bitisine denk gelmisim , agzimin tadiyla dolastirmadilar , bagirislar-cagirislar , arabalarini yakmaya calisanlar vb. baktim ki olay cikicak eve geri döndüm. Ya kardesim o kazanan oyuncular kazandiklari icin dunyanin parasini aliyorlar ve dogal olarak seviniyorlar , senin altinda zorla aldigin 10-20-30 bin liralik araba yansa , bozulsa hangi futbol kulubu karsilayacak masrafini ? Futbol sayesinde (kumar disinda) cebine kac para girdide bu mutlulugun? Sacmaliktan baska bisey degil bence... Yoldan cevirsen Ataturkun dogum tarihini veya Ulkenin Baskentini-Basbakanini-Komsularini bilemeyecek adamlar ; size futbol takimi kac yilinda kac gol atmis , hangi oyuncusu habgi macta oynama cezasi almis vs. herseyi sayarlar ... Garip dogrusu , hemde cok garip....

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya futbol denen illeti ve buna gonul verenleri bir turlu anlamiyorum. Hobi desen hobi degil , spor desen spor degil (izleyenler icin) , nerde bir futbol muhabbeti donse kavga gurultu eksik olmuyor . O kadar sacma , trajikomik bir durum ki asgari ucret ile gecinen birisi (yendi/yenildi diye) , yilda ortalama 1 milyon tl para kazanan adam icin kavga ediyor ... Gectigimiz aksam disaridaydim ve mac bitisine denk gelmisim , agzimin tadiyla dolastirmadilar , bagirislar-cagirislar , arabalarini yakmaya calisanlar vb. baktim ki olay cikicak eve geri döndüm. Ya kardesim o kazanan oyuncular kazandiklari icin dunyanin parasini aliyorlar ve dogal olarak seviniyorlar , senin altinda zorla aldigin 10-20-30 bin liralik araba yansa , bozulsa hangi futbol kulubu karsilayacak masrafini ? Futbol sayesinde (kumar disinda) cebine kac para girdide bu mutlulugun? Sacmaliktan baska bisey degil bence... Yoldan cevirsen Ataturkun dogum tarihini veya Ulkenin Baskentini-Basbakanini-Komsularini bilemeyecek adamlar ; size futbol takimi kac yilinda kac gol atmis , hangi oyuncusu habgi macta oynama cezasi almis vs. herseyi sayarlar ... Garip dogrusu , hemde cok garip....

Dün devre Arasında arabayla Kafenin önünden geçiyorum yolu kesiyorlardı basarak uzaklaştım.3 Temmuz şike muhabbetinden beri maç izlemiyorum.eskiden çok izlerdim şu an zevk alamıyorum.insanların kişisel zevki ama takım yenilince üzülüp kahrolmayı bir türlü anlamıyorum.dün arkadaşım son parasını feneriuma yatırdım resmen.kulübe destek olayım diye.yahu Caner erkinin karısına aldığı Fıstık yeşili Lamborghininin Parasını neden ben ödeyeyim ki [emoji1]

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye öyle diyorsunuz ki ?
gerektiğinde opel vw x firması için millet birbirine giriyor. opel kârdan pay mı veriyor bize ?
futbol tutkudur. Fanatik miyim ? evet fanatiğim. ama tutupta adam vurup kesecek kadar değil. Fenerbahçe denilince akan sular duruyor nedense. babamda çok fanatiktir. tadında bırakırız . gider dükkan komşusunu kızdırıp yeri gelir kızdırılırız. bunun ne parayla nede pulla alakası yok. sadece izlerken zevk alıyorum. yenilirse sinir oluyoruz o ayrı. zevk meselesi yani ;) :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kesin büyü var
okumuşlar o stada
fenerli arkadaşları tebrik ediyorum, 16 sene dile kolay:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Emre şimdi kazanın altına odunu attın, bakalım konu ne zaman kapanacak :maden:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ha bu arada FB kaç yıl süreyle TÜRKİYE KUPASI'sını rüyalarında görüyordu :) (ben hatırlatayım, 16 yıl değil 29 yıl falan olacaktı, ben de unuttum da :) )

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
niye öyle diyorsunuz ki ?
gerektiğinde opel vw x firması için millet birbirine giriyor. opel kârdan pay mı veriyor bize ?
futbol tutkudur. Fanatik miyim ? evet fanatiğim. ama tutupta adam vurup kesecek kadar değil. Fenerbahçe denilince akan sular duruyor nedense. babamda çok fanatiktir. tadında bırakırız . gider dükkan komşusunu kızdırıp yeri gelir kızdırılırız. bunun ne parayla nede pulla alakası yok. sadece izlerken zevk alıyorum. yenilirse sinir oluyoruz o ayrı. zevk meselesi yani ;) :)

Fatih bu yaşıma geldim şimdiye kadar bir Opel'cinin gidip de bir Ford'cunun "neden Opel'e binmiyorsun?" diyerek adamın kafasını gözünü patlattığına denk gelmedim (markaları rastgele seçtim).

Bir spor kulübüne gönül vermek, o kulübü desteklemek çok güzel bir duygudur ama işi mafya seviyesine getirmek, para aklamak, şike yapmak, futbolcu kaçırmak, hakem ayarlamak gibi çirkin durumlara getirmemek şartı ile. UEFA acaba şimdiye kadar kaç ülke takımına men cezası vermiştir ki? Neden bizim ülkemizin adı bu ülkelerle aynı sayfaya yazılsın ki? (cezadan kastım sadece FB değil)