Honda Civic VTI

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konuyu actığından beridir bu arabayı hatırlıyorum diyip diyip kendimi yedim ve sonunda buldum....
linkini atmama gerek varmı bilmiyorum istersen atıyım...
aracı 17 agustos 2007 tarihinde hondam.com a gene site üyesi TSTDRVR nickli Tunca isimli bir arkadaşa satmışsın....
bende satılıklarda görmüştüm ilanını ordan hatırlıyormuşum....

Ayrıca dyno kartında 160.6 yazıyor 163 değilmiş.

dyno kartının linkide şuymuş(merak eden arkadaşlar için)
http://img527.imageshack.us/img527/763/resim12ui0.jpg

şimdi ortaya gecerim gecer gibi iddaa da bulunuldu bu denemeyi kiminle yapacak cöldekiadam...???

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı yeni aldın sanırım hayırlı olsun hos yenı dedıgımız arac 8 ay once boludan ayrıldı ben bı konuyu merak edıyorum aracın hararet durumu nedır hararet yapıomu bıde on panjuru aldıgından berı hıc degıstırdın mı benım cok emegım var o canavarın ustunde

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konuyu actığından beridir bu arabayı hatırlıyorum diyip diyip kendimi yedim ve sonunda buldum....
linkini atmama gerek varmı bilmiyorum istersen atıyım...
aracı 17 agustos 2007 tarihinde hondam.com a gene site üyesi TSTDRVR nickli Tunca isimli bir arkadaşa satmışsın....
bende satılıklarda görmüştüm ilanını ordan hatırlıyormuşum....

Ayrıca dyno kartında 160.6 yazıyor 163 değilmiş.

dyno kartının linkide şuymuş(merak eden arkadaşlar için)
http://img527.imageshack.us/img527/763/resim12ui0.jpg

şimdi ortaya gecerim gecer gibi iddaa da bulunuldu bu denemeyi kiminle yapacak cöldekiadam...???

Araba satıldıysa deneme yapamayacağız demektir.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıyoruz ki:)Şaka bi yana...Bi anda polemik oluşunca deneyelim dedim..Yoksa öyle bir arzum yok yani;)

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basık hali çok şık duruyor dışardan süper araç
1'de 2'de çok iyi yürüyor ama 3'de 2.0 bi araba arayı açmaya başlıyor
306 ile denedik ikiside stok sadece filitreleri var 3'de 306 alıp başını gitmeye başlıyor
bu arada bursada beyaz sedan var gözüme kestirmedim değil :D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende var bitane standart...Bi ara deniyelim..hep meraketmişimdir vti ile ne olur diye..

al bi standartta benden :)

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda işi çok iyi bilen abilerin kardeşlerin arasında yorum yapmak yanlış olur belki kusura bakmayın ama;
aracım std. sfi mtorunda hiç bi oynama yok,hava filtresi bile yok sizin değiminizle Stock,jantlar da orj deil 17' :( bursa da bi vtec'le denedik o da stock olduğunu söylemişti 16 E .... plaka 96 vti kalkışta hiç bi varlık gösteremedi 1 güzel gibi 2-de gsi atlıyo sonrası yok vtec sizlere ömür :) 5 defa denedik sonuç 4-1 (o biri de sarı da kalktı öylelikle aldı) sonra v-tec kalkışta sarıo zaten drag için çok ii değil filan dedi rolling istedi yine hüsran,fazla bişi sergileyemedi SFI karşısında.gerçi kategori farklı biz typeR'a rakip olmalıyız belki ama mevzusu geçmiş o yüzden yazayım istedim! yine de tebrik etmek de lazım honda nin üretmiş olduğu en başarılı motor bence!!!

ASTRA GSI(sfi) vs CIVIC VTi

ne zaman istenirse :) :) :)