Hoparlör Sorunu Yardım Lütfen

marine13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir opel sahibiyim ve aranıza yeni katıldım. arabamı ikinci el aldım ancak daha 1000 kmde. Araç yeni olmasına rağmen şöyle bi sıkıntıyla karşılaştım.

Arka kapıdaki hoparlörlerden ses gelmiyor. bir çok arabada teyp üzerinden ön ve arka hoparlörler ayrı ayrı ayarlanabiliyor ama aracımda kurcalamama rağmen böyle bir ayar bulamadım. sadece sağ sol balans ayarını görebildim. acaba sıkıntı teyp üzerinden yapılan bi ayardan mı, yoksa başka bir sıkıntı olabilir mi?

"teyp modeli CD300."

Şimdiden teşekkürler.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı modellerde arka kapıda yer olmasına rağmen fabrikasyon hoparlör yok diye duymuştum. Siz birkez daha kontrol edin.

marine13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı modellerde arka kapıda yer olmasına rağmen fabrikasyon hoparlör yok diye duymuştum. Siz birkez daha kontrol edin.

acaba hoparlör olmayabilir mi? içini açıp bakmadım hiç, ama kapıda yerleri var. o kadar donanımın olduğu bi araçta arka tarafta hoparlör olmaması garip geldi bana.

Kılavuzu inceledim ama sorunuma cevap bulamadım malesef

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınınız ne model astra essentia mı ? benim konfort paketli bende var arkada

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence araz dusuk sevıye ıse hoparlor yok olsa zaten ayarlardan cıkardı kapıyı sokmeyede gerek yok ızgaraların arasından açılı sekılde bakarsanız ıcersının bos veya dolu oldugunu gorursunuz

marine13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öğrendim ki arka kapıda hoparlör yeri var ama içleri boş.

peki şu konuda fikri olan var mı? buraya hoparlör taktırmak istiyorum. takmak için delikli yerler hazır dışarıdan görünüyor. ama içeriden elektrik sistemi kapıya kadar geliyor mudur? bunu öğrenmek için döşemeyi sökmek istemiyorum.

araç 2012 Astra j 1,6 Edition

kamil88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öğrendim ki arka kapıda hoparlör yeri var ama içleri boş.

peki şu konuda fikri olan var mı? buraya hoparlör taktırmak istiyorum. takmak için delikli yerler hazır dışarıdan görünüyor. ama içeriden elektrik sistemi kapıya kadar geliyor mudur? bunu öğrenmek için döşemeyi sökmek istemiyorum.

araç 2012 Astra j 1,6 Edition
arka kapılarda kolon benim aracımdada yok ve tesisatıda yok bu yüzden arka cam altındaki pandizota koydum