Hürriyet gazetesi - Türkiyenin en etkili 10 ismi haberi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fettullah Gülen ile apoyu bir mi tutuyorsunuz bunu mu anlamam lazım benim.Ne olursa olsun en azından sizin bunu onaylamamanız gerekirdi.Herkes apoya sövsün o zaman ana bacı görelim. Buyrun başlayalım hadi.

Bakın yineliyorum inanın bu adama ne bir sempati ne de sevgi duyuyorum.Alakam olmaz ama bu kadar da aşağılanacak,hakaret edilecek kadar kötü birisi olmadığına inanıyorum.Dedim ya sabaha kadar yanlışlarını tartışırım ki bence yanlışları doğrularından fazla ama bu denli aşağılanmamalı bence..!!!

Bakın biz Türklere has bir şey bu internetten kaçak maç izleriz ama lafa geldi mi "kardeşim onlarda maçları ucuz yapsın izleyelim" bu onun o yayıyın meşruluğunu veya izleyen arkadaşın samimiliğini ıspatlamaz ki.Bu da öyle.Madem bu adam şerefsizin önde gideni iyi şeyler yapalım yapanı destekleyelim gösterin...

Son düzenleme:

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlla bana söylenmesi mi gerekiyor ben buna anlam veremedim. Saygı çerçevesinde yazılıp hakaret edilmedik sürece isteyen istediğini yazsın.Beni ilgilendirmez zaten.

Dinini ülkesini vatanını seven birileri için neden bu ülkede Atatürk'ü sevmiyorlar damgası vuruluyor ben anlamış değilim.Ülkü,millet ve Atatürk hususunda kimin daha çok değer verdiğini burada tartışamazsınız belki sizden daha çok seviyordurum.! Belki dedim yanlış anlaşılmasın lütfen.! Sevmeyebilirsiniz ama eleştirirken hakaret edip bunun doğruluğunu da tartışıyorsanız ben size başka hiçbir şey diyemem.Yaklaşık 25 ila 40 yaşında adamlarız.Her şeyin farkındayız.Atamı da seviyorum milletimi de.Kimse kimsenin vatan sevgisini de ölçmeye kalkmasın! Burası harp alanına döner yoksa...
bu söyledikleriniz bile birbiriyle çelişiyor... Atatürk'ü seven adam ülkesini vatanını zaten seviyordur. Din için farklı şeyler konuşulabilir onu kimse sorgulayamaz zaten kimsenin öyle bi hakkı da yok.... Ayrıca öyle tehditkar şekilde daha fazla yazmaya devam etmeyin bence;);) ayrıca o fetoş yada adı her neyse beni hiç ama hiç ilgilendiren birisi değil. zaten ilgilendircek kadar önemli bi şahıs olsa ülkesinde olurdu amerikada değil... yada dinine çok bağlı birisi olsa yine amerikada değil de gidebiliyosa mekke de medine de olurdu....

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu söyledikleriniz bile birbiriyle çelişiyor... Atatürk'ü seven adam ülkesini vatanını zaten seviyordur. Din için farklı şeyler konuşulabilir onu kimse sorgulayamaz zaten kimsenin öyle bi hakkı da yok.... Ayrıca öyle tehditkar şekilde daha fazla yazmaya devam etmeyin bence;);) ayrıca o fetoş yada adı her neyse beni hiç ama hiç ilgilendiren birisi değil. zaten ilgilendircek kadar önemli bi şahıs olsa ülkesinde olurdu amerikada değil... yada dinine çok bağlı birisi olsa yine amerikada değil de gidebiliyosa mekke de medine de olurdu....

Kimseyi tehtid ettiğim yok benim. İmalı yazmış olabilirim ama kimsenin ağzını kapatacak halim yok.Konuşursam uzaklaştırılır mıyım ne diyorsunuz yani? :cool:

Çelişen bir nokta göremedim.Benim anlatmak istediklerimi anlayamamışsınız belli ki. Bazı kesim Atatürk düşmanı,vatan düşmanı gibi gösteriliyor ben onu kastettim anlamadıysanız bu şekilde anlatayım...

Tamam işte gerçek Atatürkçüleri nereden bileceğiz diyorum ben de! Siz seviyorum diyorsunuz ben nereden bileceğim mesela???

Ayrıca şahsı anılan kişinin nerede olduğu beni ilgilendirmez.Orası ayrı bir konu ki ben kimseyi savunmuyorum. Demagoji yapmayalım lütfen ben "itham hoş değil" dedim.!

Son düzenleme:

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimseyi tehtid ettiğim yok benim. İmalı yazmış olabilirim ama kimsenin ağzını kapatacak halim yok.Konuşursam uzaklaştırılır mıyım ne diyorsunuz yani? :cool:

Çelişen bir nokta göremedim.Benim anlatmak istediklerimi anlayamamışsınız belli ki. Bazı kesim Atatürk düşmanı,vatan düşmanı gibi gösteriliyor ben onu kastettim anlamadıysanız bu şekilde anlatayım...

Tamam işte gerçek Atatürkçüleri nereden bileceğiz diyorum ben de! Siz seviyorum diyorsunuz ben nereden bileceğim mesela???

Ayrıca şahsı anılan kişinin nerede olduğu beni ilgilendirmez.Orası ayrı bir konu ki ben kimseyi savunmuyorum. Demagoji yapmayalım lütfen ben "itham hoş değil" dedim.!
Açıkçası bunun üstüne daha fazla tartışmaya gerek yok havadan nem kaptığınız gayet açık anlaşılıyor kalınlaştırdığım cümlenizde. Ayrıca gerçek Atatürkçüler veya tam tersini düşünenler kendilerini çok güzel bi şekilde belli ediyor bence....

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söz değil icraat önemli.! Ben de derim vatanı seviyorum milleti seviyorum diye.Kim gidip seve seve Hakkari'de Tunceli'de askerliğini yapıyor ..! Sözde herkes vatansever herkes Atatürkçü... Neyse konu uzamasın evet herkes belli ediyor klavyeden. :)

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söz değil icraat önemli.! Ben de derim vatanı seviyorum milleti seviyorum diye.Kim gidip seve seve Hakkari'de Tunceli'de askerliğini yapıyor ..! Sözde herkes vatansever herkes Atatürkçü... Neyse konu uzamasın evet herkes belli ediyor klavyeden. :)
herkes konuya farklı pencereden bakabilir çok normal ancak bence hakkaride tuncelide seve seve askerlik yapan herkes vatanını milletini seviyor diyemeyiz. orda yapmak istemeyenin de vatan haini olması çok saçma. göz göre göre devlet birşey yapmıyorken (hatta göz yumuyorken) niye gidip hakkaride tuncelide öleyim ki? ha devlet kararlı olur milletimiz kararlı olur o zaman gidip orda çatışmayan zaten vatan haini olur....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ne yazık ki artık insanlar kimi sevip kimi sevmediklerini alnını gere gere söyleyemiyor :(.