Hyundai Accent Blue

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polislerde kullanmıyor artık adamlar çatışmada operasyonlarda bir şey olmuyor accentin içinde en ufak bir kazada yaralanıyorlar...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok güzel duruyor hatları çok güzel ama Türkiyeye gelenler yine küçük tekerlii yüksek olur..leylek gibi durcakk.

1.4 motor 109 hp güzel bir değer , accent era kullanmıstım 1.4 100hp ruhsata bakana kadar aracın 1.6 oldugunu düşünüyordum gercekten giidişi güzeldi herhalde kullanılan sacın inceliginden;)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel seçenğine bak 128 hp mi.accent ve dizel o kadar beygir:)performansını çok merak ettim.test etmeden bişi demek doğru olmasa da 37bin tl benzinli bir accent için az değil bence...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bence de bu kadar para verilmez. en çabuk değer kaybeden arac bence hyundai. 35 e al 3 yıl sonra yenisi cıksın 20e satamazsın.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amma önyargılı girmişsiniz yine garibim koreliye ya.
adamlar uğraşıp didinip baştan yaratmışlar aracı, taksici ilaç mümessili deyip sağlı sollu dalmışsınız.

ışıklarda hyundai tokadı yemeye devam edicez gibi görünüyo bana :rolleyes:

fiyat biraz kıllıymış ama sanki bu sefer.

hyundai accident:D

televizyon reklamına gözucuyla denk geldim, blue vs. duyunca herhalde elektrikli hyundai geliyo dedim kendi kendime.. feci yanılmışım :D

blue hyundainin çevreci model sembolü olmuş zaten, blue serisinde start-stop sistemi varmış. elektrikli olmasa da az daha çevreci.

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai bu kadarda küçümsemeyelim..
Bir sonatası, genesis bence hiçte küçümsencek araçlar değil..
Ki bu aralarda i30 ları hiç fena değil bence hem motor hem güç hemde kaporta olarak..
her markanın alt sınıf piyasa aracı var..fiyatıda ona göre..
Hyundai Sonata ya binmiş biri olarak sağlamlığı konusunda hiçte yabana atılacak bir araç olmadığı konusunda garanti verebilirim..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ix30 güzel baaya yaaa

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi arkadaşlar yorum yapmamak için kendimi tuttuum ama bu kadar da olmaz. Böyle marka fanatikliği anca wv de görürüm diyordum burda da var. hyundainin sacına teneke diyen arkadaşlar getz denen o minik görünüşlü aracın euro ncup tan 4 yıldızlı ve benzinlisinin 1072 kg olduğunu biliyorlarmı ve sağlamlığıyla övündüğümüz vectra b mizin aynı testte 3 yıldız aldığını biliyormuydunuz

performans olarak 1.5 crdı motordan 110 bg 240 nw tork aldığını biliyormuydunuz. Era yı kucumseyen yeni kasa corollacı arkadaşın sonunda tokatı yediğinde hyundai servisinde era hakkında bilgi aldığını biliyormuydunuz

kimse yanlış anlamasın ben burda fanatiklik yapmıyorum sadece atasözümüzün ğereğini yerine getiriyorum ' yiğidi öldür hakkını ver '