iç temizlik için süpürge tavsiyesi

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)Valla en iyi evdeki süpürge öneririm ben bi temizliğe girince 2saat geçiyor öyle bi temizlik yaparım millet ne yaptin arabaya diyorlar o derecede temizlerim oto koaformu acsam acaba:)

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sitede black&decker ın 99 lira olan modelini bi ara bim verdi 60-70 lira civarında. şu anda onu kullanıyorum. tabi ki çok kuvvetli değil fakat fırçayla kullandığımda işimi görüyor kablo masrafını ve uzatma zahmetimi düşündüğümde...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/liste/de...4_20035732_20035765%7d%2fbrand%3d%7bjiming%7d

Ben yukarıdaki ürünü aldım. :)

20 lira bir yıkama parası... :)

İçeri toz veriyor mu, evet!

Çekiş gücü iyi mi, hayır!

Çok mu gürültülü, evet!

Uğraştırıyor mu, biraz!

Buna rağmen memnunum! Yeri geldi, rezillikten kurtardı beni. Zatgen ufacık bir şey bagajdaki temizlik malzemeleri kutumun içinde cici cici duruyor. :)

Ne ka ekmek o ka köfte... Toz bırakıyor ama toz dışındaki pislikleri çekim gücü fena değil. Tavsiye ederim.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ustanın dükkanda fındık kadar bir elektrik süpürgesi var ama yıkamacıdaki 3 faz elentrikle çalışan makina öyle çekmiyor...
mübareği her çalıştırmada tüm dükkan halkı bi siper alıyor zati sonra bir duman bi bozuk rulman sesi geliyor ama taban halısını yerden kaldırıyor :D

hiçbirşey yapamazsam ya ustanın dükkanda ya tırın yanına yanaşıp bi güzel hava tutuyorum yepisyeni oluyor :D